10.000 TL laptop önerisi

Ram sonrada alınır.
Ram eklerken aynı mı olmalı cihazın üzerindeki ile herhangi bir fark yaratıyor mu peki
Attığınız iki cihaz arasından Ram ekleyecekseniz Asus Rog daha mantıklı. Daha kaliteli, daha iyi bir soğutmaya sahip. Ayrıca 2021 model dynamic boost destekli 65W 1650'ye sahip. 2020 model 1650'den daha performanslı. Ayrıca şuna da bakın derim, 1650'den biraz daha iyi bir ekran kartına sahip.
Hocam 2021 model olduğunu nasıl anlayabilirim peki

Ram eklerken aynı mı olmalı cihazın üzerindeki ile herhangi bir fark yaratıyor mu peki

Hocam 2021 model olduğunu nasıl anlayabilirim peki
Ekleyeceğiniz Ram cihazdaki ramin mhz değeri ile aynı olmalı. CPU-Z görüntülerine göre hangi ramin uyumlu olacağını bulabiliriz. Ben açılmış diğer konulara baktım ve Bravo 15 için şu ramin uyumlu olduğunu gördüm.
Asus Rog'un bu cihazı 2021 yılında üretildi hocam. İçinde de 2021 model 65W dynamic boostlu 1650 var.

Ekleyeceğiniz Ram cihazdaki ramin mhz değeri ile aynı olmalı. CPU-Z görüntülerine göre hangi ramin uyumlu olacağını bulabiliriz. Ben açılmış diğer konulara baktım ve Bravo 15 için şu ramin uyumlu olduğunu gördüm.
Asus Rog'un bu cihazı 2021 yılında üretildi hocam. İçinde de 2021 model 65W dynamic boostlu 1650 var.
Çok teşekkür ederim hocam yaşadığım şehirde msi servisi bulunmuyor baktığım kadarı ile o yüzden alıp Ram takma işlemi biraz problemli olucak benim için sanırım asusa yönelicem o yüzden

Bu makine gayet güzeldir.
8GB eklemeniz şart.
Ben de bu makineyi düşünüyorum. 3050 Ti'da DLSS teknolojisi olması büyük avantaj.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bütçenin altında kalmak istiyorsanız kesinlikle Rog. Malzeme kalitesi konusunda bu bütçedeki en iyi modellerden, ayrıca Dynamic Boost teknolojili 1650, 2020 1650ti kadar performans veriyor. Bende 2020 model Rog kullandığım için bu konuları biliyorum. Eğer bütçeyi azıcık aşma şansınız var ise arkadaşların attığı Tuf modelini öneririm.

Bütçeyi çok aşmak istemiyorum ne kadar altında kalırsam benim için daha iyi olur tuf modelinde de ram ekleme olacağı için beni zorlayacak sanırım rog kararım olucak benim için ama ram konusunda biraz kararsızım bilgim olmadığı için nasıl bişey almam gerekiyor bilgim yok

Bütçeyi çok aşmak istemiyorum ne kadar altında kalırsam benim için daha iyi olur tuf modelinde de ram ekleme olacağı için beni zorlayacak sanırım rog kararım olucak benim için ama ram konusunda biraz kararsızım bilgim olmadığı için nasıl bişey almam gerekiyor bilgim yok
Mhz değerlerinin aynı olması gerekli, kendi kullandığım Rog'un Ramleri halen kullanılıyorsa ve bulabilirsem linki;
2021 modellerinde aynı Ramler mi kullanılıyor bilmiyorum, onun için bilgisayarı aldıktan sonra Cpu-Z programı ile bakmamız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı