10.000 TL laptop önerisi

mr.blitz

Picopat
Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi yaklaşık 10.000 TL'ye kadar bütçem var ve bilgisayar almak istiyorum. Çok sık seyahat etmiyorum ama tercihim dizüstü bilgisayar almak ama masaüstü bilgisayar önerilerinize de açığım. Ne önenirsiniz?

Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi yaklaşık 10.000 TL'ye kadar bütçem var ve bilgisayar almak istiyorum. Çok sık seyahat etmiyorum ama tercihim dizüstü bilgisayar almak ama masaüstü bilgisayar önerilerinize de açığım. Ne önenirsiniz?

Masaüstü için ise 2K daha koyup bu alınabilir.

Kullanım amacınız nedir? Oyun amaçlı ise kasa önerisine gidilebilir belki. Ayrıca bütçe esnek mi?

@mr.blitz Bu daha iyi olur çok seyahat işiniz yoksa.
Teşekkür ederim. Bu sistem güzel ama ekran kartını AMD veya NVİDİA tercih ediyorum. Önerebileceğiniz başka bir sistem var mı?

Masaüstü için ise 2K daha koyup bu alınabilir.
Teşekkür ederim ama 10.000 TL'yi çok geçemeyiz. Önerebileceğiniz başka bir sistem var mı?

Geri
Yukarı