10.000 TL laptop önerisi

Scripter007

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim istediğim 10.000 TL'ye en güçlü laptop önerin ama bu laptopun ekran çerçevesi çok az olsun yani ekranı büyük olsun. Ben şu an Tulpar T7 11.1'de takıldım ne önerirsiniz bana? Benim için taşınabilirliği önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer veya HP modellerini almanızı tavsiye etmiyorum. Bence kaliteli sağlam MSI veya ASUS modellerini düşünün. Monster de belki olabilir.

Neye dayanarak söylüyorsunuz?

Marka kalitesi, müşteri hizmetleri, servis süreçleri konusunda çok iyi olmadıklarını düşünüyorum. Ayrıca soğutma konusunda da bir MSI olamıyorlar. Casper'i nasıl biliyorsak, Acer de az daha kalitelisi yani MSI veya ASUS olamıyorlar.

Marka kalitesi, müşteri hizmetleri, servis süreçleri konusunda çok iyi olmadıklarını düşünüyorum. Ayrıca soğutma konusunda da bir MSI olamıyorlar. Casper'i nasıl biliyorsak, Acer de az daha kalitelisi yani MSI veya ASUS olamıyorlar.
hayır acer için dediğin doğru olabilirde hp için dediğini doğru bulmuyorum özelliklede omen yani üst seviye

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı