10.000 TL Laptop Tavsiyesi

İlerki zamanda ekran kartı alıp egpu yapacağım. Bizim modelde Thunderbolt 4 var. İlerde sistem toplamak istersen başta ekran kartını alıp laptoba takabilirsin :D
G15 ya da başka bir modeldi iyi para vermişti ancak pişman oldu tabii tüm modellerde aynı sorun olmayabilir.
G513'te böyle sorunlar görmedim. Büyük ihtimal 1 sene dediğinize göre G512 modeldir. Arkadaşın çok şanssızmış :) Tabi problemin tam ne olduğunu bilmiyorum.
Benim de arkadaşlarım A7 11.4 aldılar sonra teker teker iade ettiler. Biri azıcık dayandı sonra ben win11 kurunca kendi denedi start-up'ta kaldı laptop. Adamlar release'de tekrar deneyin dedi o zaman 14 gün bitmiş oluyordu. Sinirlendi talep oluşturdu :D

Son düzenleme:
İleriki zamanda ekran kartı alıp eGPU yapacağım. Bizim modelde Thunderbolt 4 var. İleride sistem toplamak istersen başta ekran kartını alıp laptopa takabilirsin :D

G513'te böyle sorunlar görmedim. Büyük ihtimal 1 sene dediğinize göre G512 modeldir. Arkadaşın çok şanssızmış :) tabii problemin tam ne olduğunu bilmiyorum.
Benim de arkadaşlarım A7 11.4 aldılar sonra teker teker iade ettiler. Biri azıcık dayandı sonra ben Windows 11 kurunca kendi denedi start-up'ta kaldı laptop. Adamlar Release'de tekrar deneyin dedi o zaman 14 gün bitmiş oluyordu. Sinirlendi talep oluşturdu :D

Dediğim gibi her laptopta olmasa da arada çıkıyor.

Geri
Yukarı