10.000 TL MacBook önerisi

Cihanizm

Hectopat
MacBook'lardan pek anlamıyorum bazıları Intel bazıları M1 hangisi iyidir veya 2019 yılından sonrakiler mi sadece alınır pek bir fikrim yok bilen biri aydınlatabilir mi?

MacBook sadece slayt için, dizi izlemek not almak için ve daha hızlı ve pil ömürlü olduğu için almayı düşünüyorum fakat başka ultrabooklarada yönelebilirim öneriniz varsa.

Hocam 10k ya anca ikinci el alabilirsiniz. 19k ya MacBook Air var. M1'li. Eğer M.2'ye yükseltmek isterseniz MacBook Air 2022 modeline bakın derim. Ekran olarak çok daha iyi.

MacBook'lardan pek anlamıyorum bazıları Intel bazıları M1 hangisi iyidir veya 2019 yılından sonrakiler mi sadece alınır pek bir fikrim yok bilen biri aydınlatabilir mi?

MacBook sadece slayt için, dizi izlemek not almak için ve daha hızlı ve pil ömürlü olduğu için almayı düşünüyorum fakat başka ultrabooklarada yönelebilirim öneriniz varsa.
Öncelikle M1 çipler gayet başarılı ve geri dönüşleri güzel. Ama Intel de tabi senelerce kullanıldı. Bütçen çok fazla olmadığı için M1 çipli bir model bulabileceğini sanmıyorum kolay kolay. Düşündüğün, bulduğun seçenekler varsa linkini ilet istersen bakalım youmlayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı