10.000 TL oyun laptop önerisi

Emre İpek

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  

Arkadaşıma bunu bulabildim. Akşam sipariş verecek.
Sizce bu fiyata daha iyisini bulabilir miyiz?

Değecekse + - 1K oynayabilir.

Edit: Bir de bunu buldum. MSI BRAVO 15 B5DD-021XTR Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD 4GB Radeon RX5500M 15.6 FreeDOS

Bir de bu: Slayer 5XL-3050Ti - Game Garaj (16 RAM - 500 SSD olacak şekilde)

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız Monster Clevo kasa, kötü alınmaz.
MSI alınabilir, iyidir.
Slayer 60W ekran kartı kullanıyor, iyidir fakat daha iyileri bulunabilir.

Bunu öneririm.

Attığınız Monster Clevo kasa, kötü alınmaz.
MSI alınabilir, iyidir.
Slayer 60W ekran kartı kullanıyor, iyidir fakat daha iyileri bulunabilir.

Bunu öneririm.

Fiyatına göre Clevo olmasını mazur göremez miyiz? Hiç mi alınmaz :D Çünkü attığınız hem 8 GB RAM hem 3050 hem de daha pahalı. Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.

MSI Bravo ekranı 60Hz diye biliyorum. Alınabiliyorsa ASUS TUF veya attığınız slayer modeli alınabilir.

Fiyatına göre Clevo olmasını mazur göremez miyiz? Hiç mi alınmaz :D Çünkü attığınız hem 8 GB RAM hem 3050 hem de daha pahalı. Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.
Alıp birkaç ay sonra sorun çıkmasını istiyorsanız neden olmasın? Zaten bu kadar ucuz olmasının sebebi sorunlu olması, aynı fiyata daha düşük performanslı fakat daha kaliteli modeller almak daha iyi olur.

GameGaraj'ın belirttiginiz modeli daha iyi, özelleştirip RAM'i de 8x2 şekline 16 yaparsanız gayet iş görebilir.

MSI Bravo alın geçin, sıkıntısız ve soğutması süper. Ben bir alt modeli olan 022Xtr'yi kullanıyorum ve memnunum bayağı.
Ancak genelde o fiyat bandında 3050'ler var, onlara bakabilirsiniz. DLSS desteğinden dolayı.

Aynen 144Hz. Ben W değeri ile karıştırdım 60W kullanıyordu.

Sırf yazmak için yazmayın, ufak bir araştırma yeterli. Bir alt modeli var ve 85 Watt gücü var ekran kartının, 60W'lik RTX 3050'ye denk.

Geri
Yukarı