10.000 TL oyun laptopu önerisi

İşlemci gücü ve sağlamlık isterseniz:
Kalan paraya çift kanal RAM yaparsınız.

Satıcılar güvenilir mi?

Lütfen dediklerimi iyi okuyun. 3050ti öneren arkadaşlar ciddi misiniz? Dostum 3050ti 4 gb bir kart yani vram sorunu var. Assasins Creed Valhalla da ve bunun gibi oyunlarda vram dolduğu için 10 fps oynuyorsun. 1660ti diğer oyunlarda da 3050ti dan daha çok fps alıyor. Yine de benim sana önerim 2060. Bir süredir laptop araştırdım alacağım için 2060 alacak olsam sana bıraktığım linktekini alırdım. Ben indirimsiz fiyatından alacaktım bir de indirime girmiş.
Yani mesela bunu asla tercih etmeyin kanser olmak istemiyorsanız. Hem 9000 tl hem de 1650 gerçekten komik. Bu öneriye gülüp geçmeniz lazım ama işte ne diyelim.

Lütfen dediklerimi iyi okuyun. 3050 Ti öneren arkadaşlar ciddi misiniz? Dostum 3050 Ti 4 GB bir kart yani VRAM sorunu var. Assassin's Creed Valhalla da ve bunun gibi oyunlarda VRAM dolduğu için 10 FPS oynuyorsun. 1660 Ti diğer oyunlarda da 3050 Ti'dan daha çok FPS alıyor. Yine de benim sana önerim 2060. bir süredir laptop araştırdım alacağım için 2060 alacak olsam sana bıraktığım linktekini alırdım. Ben indirimsiz fiyatından alacaktım bir de indirime girmiş.

Yani mesela bunu asla tercih etmeyin kanser olmak istemiyorsanız. Hem 9000 TL hem de 1650 gerçekten komik. Bu öneriye gülüp geçmeniz lazım ama işte ne diyelim.

Tavsiyen için sağ ol ama ben 9.nesil i5 istemiyorum.
Lütfen dediklerimi iyi okuyun. 3050 Ti öneren arkadaşlar ciddi misiniz? Dostum 3050 Ti 4 GB bir kart yani VRAM sorunu var. Assassin's Creed Valhalla da ve bunun gibi oyunlarda VRAM dolduğu için 10 FPS oynuyorsun. 1660 Ti diğer oyunlarda da 3050 Ti'dan daha çok FPS alıyor. Yine de benim sana önerim 2060. bir süredir laptop araştırdım alacağım için 2060 alacak olsam sana bıraktığım linktekini alırdım. Ben indirimsiz fiyatından alacaktım bir de indirime girmiş.

Yani mesela bunu asla tercih etmeyin kanser olmak istemiyorsanız. Hem 9000 TL hem de 1650 gerçekten komik. Bu öneriye gülüp geçmeniz lazım ama işte ne diyelim.

Bir de senin tavsiyen nedir ama Acer olmasın Monster, ASUS, MSI olabilir.

Yani mesela bunu asla tercih etmeyin, kanser olmak istemiyorsanız. Hem 9000 TL hem de 1650 gerçekten komik. Bu öneriye gülüp geçmeniz lazım ama işte, ne diyelim?
Keşke yazıları okuyabilseniz...

Son düzenleme:
Keşke yazıları okuyabilseniz...
Okudum ama yanlış yazılmış. Doğrusu şu:

Eğer paranızla rezil olmak isterseniz, 1 yıl anca ite ite kullanabileceğiniz bir bilgisayar almak isterseniz, sadece valorant tarzı basit online oyunlar oynayacaksanız bunu almanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı