10.000 TL PC hazır sistem önerisi

Konudan bağımsız: Eski forum üyeleri hatırlar bir zamanlar bu fiyatlarda bir toplama PC önerisi konusu açıldığında inanmıyorduk. "Yalan değilse toplayalım" diyorduk. Çünkü o zamanlar 5-6 bine en kralı alınıyordu. Vay arkadaş, nereden nereye gelmişiz.

Konuyla ilgili :
Bu bütçe yine de yüksek bir bütçe tabi. O yüzden i5 kullanmak da bana mantıklı gelmedi. Upgrade ederken de çok zorlar sizi. Onun yerine Ryzen 5 3600x kullanılabilir.

Ama size en büyük tavsiyem bu bütçelere çıkmışken biraz daha tırmanıp ekran kartınızı RTX 3060 Ti yapmanız ve daha f/p bir ana kart seçmeniz yönünde. Bu bütçe için o anakart fazla lüks olmuş.

Benim önerdiğim sistem bu şekilde: (Siteye bağlı kalmayın en ucuzu neredense oradan alın. 11.000 gibi bir fiyata yakın olacaktır.)

EDIT: Sonradan fark ettim. Hazır sistem isteniyormuş. Dostum kendin toplaman daha yararlı olacaktır ama illa ki hazır diyorsan bütçeyi biraz artırıp Deluxe 5T10-RTX3070 | Game Garaj bu sistemi alabilirsin.

Eki Görüntüle 781777
Aslında sizin topladığınız sistemde güzel olmuş ama zaten anca bu kadar ikna edebildim ve ayrıca 3600 3060 ti darboğaz yapmazmi

Geri
Yukarı