10.000 TL sistem önerisi

Bütçe
10k

woqRoot

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 10K bütçem var ve sistem toplamayı düşünüyorum. bileşenleri tek bir firmadan almak istiyorum. parça parça olsun istemiyorum. bir türlü toplayamıyorum yani 10K bütçe ile RTX 2060 serisi ekran kartı bile takamıyorum. 10K'yı geçiyor. benim tam 10K bütçem var. 1 lira fazla olsa yine verecek durumda değilim kısıtlıyım o konuda, hem oyun oynayabileceğim hem yazılım işlerimle uğraşabileceğim ve grafik tasarım işlerimi de yapabileceğim bir sistem toplamaya çalışıyorum yok olmuyor bir türlü İtopya'da AMD işlemci yok İncehesap desen aynı malzemeler de yok yani toplamak istiyorum ama yok aranızda bilgili kişiler varsa sizden bir konuda fikir almak istiyorum yılbaşı zamanı stoklar yenilenir mi sizce veya bir indirim bir düşüş tarzı bir şey olabilir mi? Yaklaşık 4-5 aydır bekliyorum az daha sabredip yılbaşını atlatsam ondan sonra mı toplasam sizce kafam karışık biraz yılbaşından sonra düşüş mü olur yoksa iyice yükselme mi hiç fikir yürütemiyorum maalesef tıkandım kaldım kendi fikrini paylaşmak isteyen veya varsa sistem de olur benimle paylaşırsanız sevinirim.

Geri
Yukarı