10.000 TL sistem önerisi

3fenizz

Femtopat
Daha fazla  
Selam, daha Technopat'ta yeniyim. Piyasa sürekli değiştiği için, bir konu açma gereksiniminde bulundum. 10K bütçe ile fiyatına göre "en iyisi" bir bilgisayar toplamak istiyorum. Geleceğe dönük (yani APU olup da, ileride para biriktirilip ekran kartı alınması gibi...) bir bilgisayar olabilir. Sizlere güveniyorum. Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hadi bütçe 1k-1.5k artar fakat 7k üstü ne hocam? RX6500XT, zorlanırsa RX6600 sistem toplayabilirsiniz hocam 10.5k civarında. @messinicocugu

Sistem gerçekten çok güzel, çift kanal var, ekran kartı vs. çok iyi. Ancak dediğim gibi, benim bütçem belli. Maalesef bu koşullarda en iyisi ne olursa, onu almaya çalışacağım. Teşekkürler yine de dostum. :)

Hadi bütçe 1k-1.5k artar fakat 7K üstü ne hocam? RX6600 sistem toplayabilirsiniz hocam 10.5k civarında. @messinicocugu

Bakmak isterse diye ekledim.

Sistem gerçekten çok güzel, çift kanal var, ekran kartı vs. çok iyi. Ancak dediğim gibi, benim bütçem belli. Maalesef bu koşullarda en iyisi ne olursa, onu almaya çalışacağım. Teşekkürler yine de dostum. :)

Rainclaw | AMD Ryzen 5 4500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6600 8 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com şu an piyasadaki en iyi ve ucuz bilgisayar diyebilirim arada kampanyalar oluyor Donanım Arşivi takip ediyorsan biliyorsundur.

Hocam meraktan soruyorum, işlemci niye AMD olmak zorunda? Intel'in bu bütçede çok daha performanslı işlemcileri var.

Hocam meraktan soruyorum, işlemci niye AMD olmak zorunda? Intel'in bu bütçede çok daha performanslı işlemcileri var.
Böyle mesajları görünce aslında fikrim çok değişiyor, aklım çorba gibi oldu video izleye izleye... AMD işlemcilerin, Intel işlemcilere göre daha iyi olduğunu söyleyen bir kaç video izlemiştim bu konumdan önce. Sanırım ondan önce tekrardan fikrim değişti. Konuyu düzenleyebilirsem, "AMD işlemci zorunluluğunu" kaldırırım hocam. Intel işlemcisi olan sistem de önerebilirsiniz.

10700TL tutuyor.

10700TL tutuyor.

Micron SSD ve Colorful anakart dışında güzel Micron fazla ısınıyor diye biliyorum ve Colorful normalde kaliteli marka ama anakart konusunda pek önerilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı