10.000 TL sistem önerisi

Berkyc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 10.000 TL bütçem var ekran kartını 2. el alma şansım var alırken nelere dikkat etmeliyim ya da gerek var mı belirtirseniz sevinirim. Red Dead Redemption 2 God of War Far Cry serisi Valorant gibi oyunlarda orta yüksek arası ayarlarda akıcı şekilde oynatacak sistem önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca tanıdığım birinden 8000 TL'ye kullanılmamış MSI GTX 1660 Super ekran kartına sahip bir teklif aldım diğer donanımları belli değil maalesef bu teklifi nasıl değerlendirmeliyim?

Son düzenleme:
Merhaba, 10.000 TL bütçem var Red Dead Redemption 2 God of War Far Cry serisi Valorant gibi oyunlarda orta yüksek arası ayarlarda akıcı şekilde oynatacak sistem önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca tanıdığım birinden 8000 TL'ye kullanılmamış MSI GTX 1660 Super ekran kartına sahip bir teklif aldım diğer donanımları belli değil maalesef bu teklifi nasıl değerlendirmeliyim?

Hocam 8K ya ekran kartını alırsanız diğer bileşenlere bütçeniz yetmez eğer ikinci el olur diyorsanız1650, 1660, 1050 bakabilirsiniz işlemci ise yine ikinci el Ryzen 5 3600 8+8 GB RAM sizi bayağı bir idare ettirir.

Hocam 8K ya ekran kartını alırsanız diğer bileşenlere bütçeniz yetmez eğer ikinci el olur diyorsanız1650, 1660, 1050 bakabilirsiniz işlemci ise yine ikinci el Ryzen 5 3600 8+8 GB RAM sizi bayağı bir idare ettirir.

8000 TL'lik sistemin içinde diğer bileşenler de bulunacak fakat onlar belli değil şimdilik hocam.

Geri
Yukarı