10.000 TL sistem toplama

Bütçe
10 bin TL

torukima

Femtopat
Burada yeni olduğum için öncelikle herkese merhaba demek istiyorum. :)

Bütçem en fazla 10 bin TL. Daha fazlasına maddi gücüm yetmiyor ne yazık ki. Klavye, fare ya da kulaklık gibi ekipmanları daha sonra alacağım. Monitör ile birlikte olsun istiyorum. Photoshop öğrenmek istiyorum, yani ileride kendimi geliştirdiğim zaman bu amaçla da kullanacağım. Oyun oynamak istiyorum ve grafik konusunda orta ya da biraz üstü beni tatmin eder. Bir de Python. Görsele önem vermiyorum, performans odaklı olması tercihim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Buradan topla. Ben de buradan aldım.
Sana da merhaba :)
Peki olumlu ya da olumsuz kullanıcı deneyimlerini öğrenebilir miyim? Gerçi dediğinizden iki anlam çıkabiliyor.
Bu konuda pek bilgiye sahip olmadığım için bir şey sormak istiyorum. Bu sistemdeki BIOSTAR markalı anakart kaliteli midir?
Bu site güvenilir mi? Herhangi bir tecrübeniz bulunuyor mu? Daha önce bu kadar yüksek fiyatlı bir şekilde alışveriş yapmadığım için kafamı en çok kurcalayan noktalardan biri de bu.

Biostar kötü değildir. Monitör dahil miydi? Dahil değil ise

Daha çok oyun performansı isterseniz bunu alın.

Render vb. gibi işler için bu daha iyi olabilir.

.

Peki olumlu ya da olumsuz kullanıcı deneyimlerini öğrenebilir miyim? Gerçi dediğinizden iki anlam çıkabiliyor.

Bu konuda pek bilgiye sahip olmadığım için bir şey sormak istiyorum. Bu sistemdeki BIOSTAR markalı anakart kaliteli midir?

Bu site güvenilir mi? Herhangi bir tecrübeniz bulunuyor mu? Daha önce bu kadar yüksek fiyatlı bir şekilde alışveriş yapmadığım için kafamı en çok kurcalayan noktalardan biri de bu.
Güvenli hocam alışveriş yapabilirsiniz.

Dell S2422HG 23.6"165Hz 1Ms (HDMI+Display) Curved Gaming Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçenizi aşıyor fakat bütçe yükseltirseniz bu ikisi çok iyi iş yapar.

Dell S2422HG 23.6"165Hz 1Ms (HDMI+Display) Curved Gaming Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçenizi aşıyor fakat bütçe yükseltirseniz bu ikisi çok iyi iş yapar.
Çok teşekkür ederim. Fakat attığınız sistemdeki kasa konusunda pek emin olmadım açıkçası. Hava akışı konusunda yeterli olur mu? Marka isminden kaynaklı bu düşüncelerim. Bir de güç kaynağı bu sistem için yeterli olur mu ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı