10.000 TL sistem toplama

hüseyin eruçar

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.
Toplama PC hakkında pek bilgim yok ancak hazır PC'den çok daha iyi ve uyguna geldiğini biliyorum, siz değerli arkadaşlarım yardımcı olursa bir PC alacağım i7-7700 ve GTX 1080 istiyorum. Bütçe 10.000 TL. Bana güzel bir canavar dizebilir misiniz? Teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
10.000 TL'lik bilgisayara 7700 koymak yazık olur. Monitör, klavye vs. dahil mi değil mi yazarsan yardımcı olabiliriz. (Not: Bu bilgisayara uğraşsanız 1080ti bile sığdırabilirsiniz. Ona göre 4K monitörlü bir sistem hazırlıyorum. Onun üstünden devam edebilirsiniz.)

Bu uygundur mesela.
asdsadsadsa.jpg

10.000 TL'lik bilgisayara 7700 koymak yazık olur. Monitör, klavye vs. dahil mi değil mi yazarsan yardımcı olabiliriz. (Not: Bu bilgisayara uğraşsanız 1080ti bile sığdırabilirsiniz. Ona göre 4K monitörlü bir sistem hazırlıyorum. Onun üstünden devam edebilirsiniz.)

Bu uygundur mesela.Eki Görüntüle 250484
Hocam ben VATAN dan RAM almaya gittiğimde bu RAMlerin Ryzen ile uyumsuz olduğunu düşük performans vereceğini söylemişlerdi. Bir bilginiz var mı bu konuda?

Valla onlar öyle diyince ben de G Skill in FlareX modelini aldım. Güya Ryzen özel üretim olan. Valla sinir kapıyorum şu Vatandan. :D

İsterseniz iade edebilirsiniz. Ryzen yüksek frekanslı RAM'lerde daha iyi çalışıyor. Özellikle de oyunlarda. Sistemi aldınız mı çoktan?
Sistemi aldım, kurdum kullanıyorum. 1 Ay kadar oldu çokta memnunum ama gereksiz 100 TL fazla verdim. Bir de Corsair en güvendiğim markadır o güveni yaşamak istiyordum.

Bu uygundur mesela.Eki Görüntüle 250484
Topladığınız sistem hoşuma gitti ancak yanına 4k monitör yerine 144 hz 24 inc Asus monitör düşünüyorum(1920x1080).Hazır almaya kalkınca gerçekten uçuk bir fiyat çıkıyor bu sisteme ancak toplama yapacağım bu sistemi çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı