10.000 TL Sistem Toplama

195643

Hectopat
Daha fazla  
  • MSI B350 TOMAHAWK ARCTIC AMD Çipset Soket AM4 DDR4 3200MHz(OC) VGA DVI HDMI Anakart
  • AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci
  • GSKILL 32GB (2x16GB) Flare X DDR4-2400MHz CL15 AMD Ryzen Uyumlu (15-15-15-39) 1.2V
  • CORSAIR Carbide Serisi SPEC-ALPHA Siyah/Kırmızı MidT ATX Gaming Kasa
  • GIGABYTE GTX 1080Ti AORUS 11GB GDDR5X 352 Bit Nvidia Ekran Kartı
  • Thermaltake Smart 700W 80 Plus 12cm RGB LED Fanlı PSU
  • WD 1TB Blue SATA 3.0 M.2 SSD (545MB Okuma / 525MB Yazma)
Ben bunu uygun gördüm. Bilgisayardan anlarım bu soruyu sormamın amacı performans olarak sıkıntılı bir parça eklediysem onu çıkartayım. Tam fiyatı 10.110 TL tuttu. Tam da arkadaşın istediği fiyat, siz bir sıkıntı veya eksik gördünüz mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 TB SSD gereksiz değil. Adamın R7 1800X'e ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Ama 1 TB depolama alanına ihtiyacı var. Bunu da yavaş ve analog sabit diskler yerine modern SSD'lerle çözmesi daha iyi. Yine de o SSD modelini önermem. 850 Evo veya Adata SU800 alınabilir. Yine de o sistemi önermem. Bu bütçeye Intel toplanması daha mantıklı.

Bence daha yüksek FPS alabilirdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesinlikle çok daha iyi bir sistem olmuş.

ben amd yi tercih ediyorum. o nedenle amd zaten bilgisayarı aldım. montajı yapıp arkadaşıma teslim ettim. öneriler için teşekkürler. ekran kartı olarak da nvidia yı tercih ettiğimden nvidia.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı