10.000 TL tablet önerisi

Ozzcan

Decapat
Merhaba. Ekranı yeterli büyüklükte, film izlemek, bankacılık ve yatırım uygulamalarını rahatça kullanabilmek, Office programlarını kullanmak için bir tablet arıyorum. Ortalama 128 GB, hızlı ve kaliteli bir tablet olması gerekiyor. 10.000 TL bütçem var. Bu kriterlere uygun olarak ne önerirsiniz?

Ayrıca Apple dışında markalar önerirseniz çok iyi olur.

Merhaba. Ekranı yeterli büyüklükte, film izlemek, bankacılık ve yatırım uygulamalarını rahatça kullanabilmek, Office programlarını kullanmak için bir tablet arıyorum. Ortalama 128 GB, hızlı ve kaliteli bir tablet olması gerekiyor. 10.000 TL bütçem var. Bu kriterlere uygun olarak ne önerirsiniz?

iPad 9.nesil,bütçe artarsa 10.nesil.

Hocam matepad 11 güzel olur.

Şu anda Xiomi Mi Pad 5 ile Samsung s7 Fe arasında kaldım. Xiomi daha kaliteli ve teknolojik gibi duruyor. Ama Samsung'un da kaliteli olduğunu düşünüyorum. Acaba hangisini önerirsiniz? Veya Samsung'un daha üst modelleri var mı?

S7 Fe iyi güzel ama Türkiye'de 6gb ram olanı yok..
Samsung uygulamaları nedeniyle boşta 2gb-2.4gb ram kalacak..
Birden fazla işlem uygulama açarsanız illa kasılır...
+yanları var .
Geniş ekran.
14-17 saat kullanım.
Dex modu (masaüstü gibi).

Fakat;
Ram kasma illa olacağı icin 4gb ram cihaz alınmaz bence....

S7 Fe iyi güzel ama Türkiye'de 6gb ram olanı yok..
Samsung uygulamaları nedeniyle boşta 2gb-2.4gb ram kalacak..
Birden fazla işlem uygulama açarsanız illa kasılır...
+yanları var .
Geniş ekran.
14-17 saat kullanım.
Dex modu (masaüstü gibi).

Fakat;
Ram kasma illa olacağı icin 4gb ram cihaz alınmaz bence....
Büyük ihtimalle kasma sorunu yaşarım. Peki daha üst veya daha iyi modelleri var mı?

Şu anda Xiaomi mi pad 5 ile Samsung S7 FE arasında kaldım. Xiaomi daha kaliteli ve teknolojik gibi duruyor. Ama Samsung'un da kaliteli olduğunu düşünüyorum. Acaba hangisini önerirsiniz? Veya Samsung'un daha üst modelleri var mı?

Mi pad 5 daha iyi benim görüşüm ayrıca ekranı 120Hz.

Geri
Yukarı