10.000 TL telefon önerisi

B3dirhan

Centipat
Öncelikle merhaba, Ortalama 10K TL bütçem ile telefon alacağım. Bana hangi telefonları önerirsiniz?

Telefonda önceliklerim kasma donma olmaması, uzun kullanım, kamera, sağlamlık ve batarya.

Galaxy A52 almayı düşünüyordum fakat telefonun çıkmasının üzerinden yaklaşık 2 yıl geçtiği için vazgeçtim. Hala.
Alınabilecek bir telefonsa alabilirim.

Telefonda fazla oyun oynayan birisi degilim daha çok PC oyunları oynuyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, ortalama 10k TL bütçem ile telefon alacağım. Bana hangi telefonları önerirsiniz?

Telefonda önceliklerim kasma donma olmaması, uzun kullanım, kamera, sağlamlık ve batarya.

Galaxy A52 almayı düşünüyordum fakat telefonun çıkmasının üzerinden yaklaşık 2 yıl geçtiği için vazgeçtim. Hala.
Alınabilecek bir telefonsa alabilirim.

Telefonda fazla oyun oynayan birisi degilim daha çok PC oyunları oynuyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

0 olarak Realme 8, Redmi Note 10 Pro, A53 ikinci el olarak S10 Lite, S10 Plus, p30.

S20 FE Snapdragon öneri üzerine almıştım 256 GB modelini cidden çok iyi bir telefon 1500 ekleyip almana değer bence.

A52 almayın.
Bütçeyi arttırıp S20FE almak en mantıklısı.
A52s kullanıyorum eskiden olan bütün sorunları Android 13 ile çözüldü. Üstelik geçen arkadaşın yeni aldığı iPhone 8 ile karşılaştırdık rahat rahat 5E katlıyor :)
Telefon alacaksanız 120 Hz ekran olsun uzun yıllar kasmadan takılmadan akıcı bir deneyim alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı