İnternetten para nasıl kazanılır?

jawRy1905

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle umarım iyisinizdir.
Ben 18 yaşında üniversite 1.sınıf öğrencisiyim ve bilgisayarla çok haşır neşirim yani çok boş zamanım var ve bilgisayar kullanmayı çok iyi biliyorum.
Bu yüzden bu boş vakitleri değerlendirmek için eğlenceli veya farklı yollardan para kazanmak için ne yapmalıyım diye sormak istedim.
Bilgisayarımda çift monitör var bu yüzden daha avantajlı olur yapacağım işte. Sizce internetten para kazanmak için ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar öncelikle umarım iyisinizdir.
Ben 18 yaşında üniversite 1.sınıf öğrencisiyim ve bilgisayarla çok haşır neşirim yani çok boş zamanım var ve bilgisayar kullanmayı çok iyi biliyorum.
Bu yüzden bu boş vakitleri değerlendirmek için eğlenceli veya farklı yollardan para kazanmak için ne yapmalıyım diye sormak istedim.
Bilgisayarımda çift monitör var bu yüzden daha avantajlı olur yapacağım işte. Sizce internetten para kazanmak için ne yapabilirim?
Hocam benden tavsiye ne olursa olsun her şeye hemen atlamayın.Bedava peynir fare kapanında olur.Bol şans.

İnternetten para kazanılmaz, internet "üzerinden" para kazanılır.

Hangi uygulama en iyisidir ve grafik tasarlayarak nereye ve kime satabilirim bilginiz var mı?

Bionluk araması yapın, orada müşteriler sizden isteklerde bulunuyor, siz de ona göre işi yapıyorsunuz. Boş zamanın varsa, yani zaman ayırabilirsen Photoshop vs. iyi düzeyde öğrenmek çok uzun sürmez sanıyorum.

Geri
Yukarı