10.000 TL Telefon Önerisi

Gerek yok hocam onun için Xiaomi 13 Pro'ya geçtim bence güzel :D 2 gün sağlam gidiyor bataryası sadece Instagram'da falan Reels kaydırırken gayet ideal mobil oyun oynamadığım için işlemciyi umursamıyorum enişetisine alıyor arkadaşta eniştesininde PUBG oynayacağını pek sanmıyorum.

Bir oyun performansı yapabilirim ama YouTube'da videosu çoktur kötü olacağınıda pek sanmıyorum.

Hocam ben size kullanmakta olduğum LG G4 akıllı sobayı göndereyim. Elektieik tuketimi ayarlanabiliryor WhatsApp +30 derece az elektrik yakar Instagram +80 derece ortalama yakar ama Android sürümü yetmiyor PUBG +999 derece az elektrik yakar çünkü yüksek ısıdan kapatıyor kendisini arada "cızz" diye bir ses geliyor oyun donuyor. Ama oyun oynamadığım için sorun yok Instagram üzdü biraz o kadar.

Samsung arayüzünü beğenmeyip reklamlarla doldurulmuş Xiaomi arayüzünü beğenmek gerçekten garip...

Hocam o reklam olayı ne ben bir türlü anlayamadım babamda mi 10t var reklam falan hiç yok.

Hocam ben size kullanmakta olduğum LG G4 akıllı sobayı göndereyim. Elektieik tuketimi ayarlanabiliryor WhatsApp +30 derece az elektrik yakar Instagram +80 derece ortalama yakar ama Android sürümü yetmiyor PUBG +999 derece az elektrik yakar çünkü yüksek ısıdan kapatıyor kendisini arada "cızz" diye bir ses geliyor oyun donuyor. Ama oyun oynamadığım için sorun yok Instagram üzdü biraz o kadar.

Hocam o reklam olayı ne ben bir türlü anlayamadım babamda mi 10t var reklam falan hiç yok.
Hocam şu şekil ekranın en sol tarafına kaydırdığınızda önerilen uygulamalar var, bunların hepsi reklam. Para alınarak konuyor o oraya bedava değil. Daha sonrasında uygulama indirdin güvenirlik testi gibi bir şey yapıyor bittikten sonra uygulamayı açma kısmında yine reklam. Daha sayamayacağım bir çok alanda sizlere çaktırmadan reklam gösteriyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı