Bütçe
8-9-10K

Ali_TR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
8,9 ve 10K'ya yurt dışı hangi telefonları önerirsiniz? (Her fiyat bandı için ayrı öneri istiyorum.)
Telefonu yoğun kullanırım. Oyun çok oynarım. O yüzden cihazın performansı, batarya ömrü çok önemli. Çok olmasa da kamera da önemli benim için.

8,9 ve 10K'ya yurt dışı hangi telefonları önerirsiniz? (her fiyat bandı için ayrı öneri istiyorum.)
Telefonu yoğun kullanırım. Oyun çok oynarım. O yüzden cihazın performansı, batarya ömrü çok önemli. Çok olmasa da kamera da önemli benim için.

Bro C55 ve C25 kaliteli telefonlar!

C serisi tamamiyle çöp, alınmaz.

Bi arkadaş 10k civarına almıştı. Bulabilirsiniz herhalde.
Cihaz hakkında bilginiz veya deneyiminiz var mı? Az önce x6 pro hakkında "anakartı sorunlu saatli bomba gibi" diye bir yorum gördüm de bu gerçek mi? IMEI ve cihazla ilgili bir sorun yaşar mıyım sizce?

Cihaz hakkında bilginiz veya deneyiminiz var mı? Az önce x6 pro hakkında "anakartı sorunlu saatli bomba gibi" diye bir yorum gördüm de bu gerçek mi? IMEI ve cihazla ilgili bir sorun yaşar mıyım sizce?
Cihazla bir deneyimim yok ama yorumun herhangi bir gerçeklik payı yok. Cihazın herhangi bir kronik sorunu yok. IMEI olaylarını bilmiyorum lakin cihaz sorunsuz, alabilirsiniz.

Geri
Yukarı