10.000 TL ultrabook önerisi

exponent

Hectopat
Herkese merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 9000-1000 TL arasında Ultrabook arıyorum. Bataryasını iyi gitmesi, ince ve hafif olması benim için önemli. Sadece ofis programları ve YouTube'dan video izlemek için kullanacağım. İkinci el alsamda olur fark etmez.

Matebook serisine göz atın, şu sıralar Ultrabook konusunda üstüne tanınmayacak cihazları var. Ben kendim 2 yıldır D14 kullanıyorum daha pil sağlığı %97 civarlarında. Matebook konusunda sorunuz olacaksa cevaplayabilirim.

Matebook serisi güzel ancak alfanumaratik klavye yok. Bana o da lazim.
Alfanümerikten kastınız Numpad tuşlarıysa Ultrabookların çoğunda Numpad tuşları yoktur, olanlarda da cihaz kalın olacaktır istediğinizi bulamazsınız. Ultrabook kullanıyorsanız wireless klavye ve mouse almanız şart diyebilirim.

LENOVO IdeapaP 3/Ryzen 3 5300U/8GB RAM/256GB SSD/15.6"/W11 Laptop Gri
Bunda istediğiniz var ama ben olsam Matebook alıp alfanümerik klavyeyi harici ekleyip kullanırdım. Tasarım dizayn ve Premium görüntü Matebook'u kendine çekiyor.

Bahsettiklerim bunlar gibiler.

Hocam merhaba. Bugün'e özel sanırsam Amazon'da Prime'a özel yeni nesil işlemcili HP Ultrabook'larda indirim var:

Hocam merhaba. Bugün'e özel sanırsam Amazon'da Prime'a özel yeni nesil işlemcili HP Ultrabook'larda indirim var:
Hocam bunlarda ram yükseltme imkanı var mı? Bir de çift slot mu? Ben bulamadım bilgilerini ondan soruyorum.

Geri
Yukarı