10.000 TL uzun vade için koltuk önerisi

tahamumcu

Femtopat
Daha fazla  
Selam,

Günlük ortalama 12-14 saat bilgisayar başında oluyorum. Yazılımcı olduğum için remote çalışıyorum. Koltuk önerilerine ihtiyacım var aslında her firmanın farklı farklı hata ve sıkıntıları var. Oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu fark etmeksizin uzun saatler oturacağım için tecrübe ve deneyimlerinizin olduğu koltuklardan bahseder misiniz?

Aklımdakiler:
IKEA markus.
Adore techno.

Bütçeyi 10.000'e kadar tutuyorum. Ancak farklı önerileriniz var ise tabii ki değerlendirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben berjer aldım sırtımada minder koyuyorum iyi ki almışım tavsiye ederim:)

Sag sola donebilen baba koltuğu daha bence daha da iyi olur.

Hocam merhaba,

10k bütçeye çıkıp sizi fileliye yönlendiren sebep nedir ? Bu bütçelere döküm süngerli profesyonel bir koltuk almalısınız. Ya da bütçenizi aşağı çekip fileli alıp f/p yapabilirsiniz.

Fileli koltuklar kesinlikle 12-14 saat için uygun değildir, büyük firmaların ofislerine dikkatinizi çekerim, çalışanların çoğu bu koltukların üzerine ortopedik minderler alıyorlar.

Döküm süngerli ürünler, iyi oyuncu koltuklarında oluyor. Mesela xDrive 15'li, Toryum gibi modeller döküm süngerli değil. Ancak xDrive Fırtına modeli döküm süngerli.

Genel anlamda şöyle özetleyebilirim; Fileli ürünler motosiklet, döküm süngerli ürünler otomobil. Yani siz en iyi motosikletide alsanız bir araba konforu bekleyemezsiniz.

Kilo, boy ve oturma alışkanlıklarınızı paylaşırsanız ben ve farklı arkadaşlar size modeller önerecektir.

Hocam merhaba,

10k bütçeye çıkıp sizi fileliye yönlendiren sebep nedir ? Bu bütçelere döküm süngerli profesyonel bir koltuk almalısınız. Ya da bütçenizi aşağı çekip fileli alıp f/p yapabilirsiniz.

Fileli koltuklar kesinlikle 12-14 saat için uygun değildir, büyük firmaların ofislerine dikkatinizi çekerim, çalışanların çoğu bu koltukların üzerine ortopedik minderler alıyorlar.

Döküm süngerli ürünler, iyi oyuncu koltuklarında oluyor. Mesela xDrive 15'li, Toryum gibi modeller döküm süngerli değil. Ancak xDrive Fırtına modeli döküm süngerli.

Genel anlamda şöyle özetleyebilirim; Fileli ürünler motosiklet, döküm süngerli ürünler otomobil. Yani siz en iyi motosikletide alsanız bir araba konforu bekleyemezsiniz.

Kilo, boy ve oturma alışkanlıklarınızı paylaşırsanız ben ve farklı arkadaşlar size modeller önerecektir.
10.000tl fiyat bandında döküm süngerli önerebileceğiniz koltuk var mı?

Geri
Yukarı