10.000 TL Wild Rift ve sosyal medya için telefon önerisi

Bütçe
10000
PC var hocam sağ olun.

Yurt dışına kayıtlı telefonlarda IMEI sıkıntı olur mu?

Yok hocam 1 kere 300-400 TL verip kayıt ediyorsunuz bir daha sıkıntı olmuyor ben 2 yıldır Xiaomi 11T Pro kullanıyorum IMEI hiç sıkıntı yapmadı yapsa bile yine 300 TL verip telefoncularda yine IMEI arttırabilirsiniz.

@767413
IMEI atma işlemi yasal bir şey değildir bilginiz olsun.Her telefoncuda yapmaz onu.Cezası var çünkü.
Kimlik değiştirme gibi düşünün.Eski bir telefonun kimliğini, sizin yeni aldığınız telefon ile değişiyor.
Yasal olmamasının sebebi ise o eski telefonu alırken vergisi ödeyip kimliğini veriyorlar sana.Sen vergisi ödenmemiş telefona kimlik yazdıracaksın

Normalde vergiden kaçmam ama vergi adı altında absürt paralar ödüyoruz ve benim durumum çok iyi değil.

Normalde vergiden kaçmam ama vergi adı altında absürt paralar ödüyoruz ve benim durumum çok iyi değil.
Ben durumu anlattım,gerisi sizin vicdanınıza kalmış bir durum.Siz bilirsiniz.
Bu durum fark edilirsede eğer, telefonunuz kalıcı olarak kapatıladabilir bilginiz olsun.

Hayır tekrar IMEI atıp açılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izlerseniz, anlayacaksınız dediğimi.

Yani kalıcı olarak kapatmadan kastım, bilgisayar gibi kullanırsın telefonu.Herhangi bir şekilde,hiç bir hatta bağlanamazsınız.

Hocam telefoncular onu ayarlayabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…