10.000 TL Wild Rift ve sosyal medya için telefon önerisi

Bütçe
10000
@mamii11
IMEI atma işlemi yasal bir şey değildir bilginiz olsun.Her telefoncuda yapmaz onu.Cezası var çünkü.
Kimlik değiştirme gibi düşünün.Eski bir telefonun kimliğini, sizin yeni aldığınız telefon ile değişiyor.
Yasal olmamasının sebebi ise o eski telefonu alırken vergisi ödeyip kimliğini veriyorlar sana.Sen vergisi ödenmemiş telefona kimlik yazdıracaksın

@mamii11
IMEI atma işlemi yasal bir şey değildir bilginiz olsun.Her telefoncuda yapmaz onu.Cezası var çünkü.
Kimlik değiştirme gibi düşünün.Eski bir telefonun kimliğini, sizin yeni aldığınız telefon ile değişiyor.
Yasal olmamasının sebebi ise o eski telefonu alırken vergisi ödeyip kimliğini veriyorlar sana.Sen vergisi ödenmemiş telefona kimlik yazdıracaksın
Normalde vergiden kaçmam ama vergi adı altında absürt paralar ödüyoruz ve benim durumum çok iyi değil.

Hayır tekrar IMEI atıp açılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izlerseniz, anlayacaksınız dediğimi.

Yani kalıcı olarak kapatmadan kastım, bilgisayar gibi kullanırsın telefonu.Herhangi bir şekilde,hiç bir hatta bağlanamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izlerseniz, anlayacaksınız dediğimi.

Yani kalıcı olarak kapatmadan kastım, bilgisayar gibi kullanırsın telefonu. Herhangi bir şekilde, hiçbir hatta bağlanamazsınız.

Hocam telefoncular onu ayarlayabiliyor.

Geri
Yukarı