10.000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Emirr0

Femtopat
Arkadaşlar, 10K bütçem var. 16 GB RAM'li bilgisayar arıyorum fiyat performans bilgisayarı olursa süper olur.

Lenovo IdeaPad L340-17IRH Intel Core i7 9750H 16GB 1TB+256GB Fiyatı

Bu bilgisayara baktım ama pek fiyat performans değil sanki. Sizin önerilerinizi bekliyorum.

sizce bunlar nasıl?

şuan bu bilgisayara vuruldum
fiyatına göre çok pahalı bu
hocam 10k para veriyorum i5 diyor bana

Mutlaka işlemciyi "10. Nesil" alın.
hocam 7. nasil zor buluyoruz 10çok zor
Bence dizüstü alma masaüstü bilgisayar topla çünkü paran ı bir dizüstü PC'ye harcamak yerine çok güzel NVIDIA'lı i7 işlemcili süper bilgisayar toplayabilirsin bence ama sana kalmış bir şey ben de masaüstü toplayacağım hem. Bay bay :)
hocam ben sürekli farklı yerlere gidiyorum masaüstü alamam
Win 10 var çünkü ayrıca monster bayağı iyiymiş fiyat olarak ama ne yazık ki stok yok bence stok gelirse de o fiyata alamazsınız :)
maalesef ama gerçekten güzel bilgisayar
Birkaç gün önce almaya karar verseydeniz keşke muazzam bir indirim vardı RTX 2060 kartlı laptoplar da.
valla şuan bile kesin değil parayı toplamaya çalışıyorum 1-2 haftayı bulacak gibi

Hocam 7. nasil zor buluyoruz 10çok zor.

Hocam ben sürekli farklı yerlere gidiyorum masaüstü alamam.

Maalesef ama gerçekten güzel bilgisayar.

Vallahi şu an bile kesin değil parayı toplamaya çalışıyorum 1-2 haftayı bulacak gibi.

Öyleyse indirim bekleyin bende 5 gün önce aldım fakat 10.500 gibi bir fiyata tam alırken fiyatlar 11.800 oldu saliyesiyle aldım desem yeridir. Gördüğünüz HP i5 laptop 4 gün önce 10.500 civarıydı.

Geri
Yukarı