10.000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
10.000
Gainward alana kadar 300 daha koyup Gigabyte Windfore alabiliyorsun.

Rakibi değilse atma. Gerek yok atmana.
Ne atacağımı sana soracak değilim. Konu başlığında 10.000TL yazıyorsa o bütçeye sığanı da atarım, bütçeyi aşanı da.

Gainward alana kadar 300 daha koyup Gigabyte Windfore alabiliyorsun.

Ne atacağımı sana soracak değilim. Konu başlığında 10.000TL yazıyorsa o bütçeye sığanı da atarım, bütçeyi aşanı da.
Kardeşim adam 4060 alabiliyor. Neyine A750 atıyorsun?
Bu tip markalarda fan kırılması, devre oksitlenmesi vb. fiziksel sorunlar yaşanıyor. Çipseti 4060 çipset onda problem yok ama kartın fiziksel bileşenleri eh işte kalitede. Çok zorlamazsanız kullanır gidersiniz. Garantisi servisi vs. iyi değildir diye düşünüyorum.
Aynı sorunu Asus, MSI, Gigabyte gibi markalarda da yaşarsın kardeşim. Önemli olan modeli. Markası değil. Garanti olarak da sorun yaşayan ne gördün ne de duydum.

Sizce iyi midir gainword. Maksimum bunu alabilirim çünkü.
Bütçeni zorlamak istemiyorsan kesinlikle A750 de tercih edebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi incelemeleri izlediğinde birbirine biraz yakın olduğunu görebilirsin. Fiyatına göre iyi performans veriyor yani.
A750, RTX 3060 ve RTX 4060 arasında bir yerde konumlanıyor. 7600'e daha da yakın %5 lik performans farkı kalır. Göze batmaz.

Aynı sorunu Asus, MSI, Gigabyte gibi markalarda da yaşarsın kardeşim. Önemli olan modeli. Markası değil. Garanti olarak da sorun yaşayan ne gördün ne de duydum.
Markayla ilgili bilgin ne ki görüp duyacaksın. Türkiye pazarında olmayan bir ürün, yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyor. Toplasan 1000 kişi bulamazsın TR piyasasında kullanıcı.

Aynı sorunun yaşanma riski bu markalarda daha azdır. Yaşansa bile yaygın servis ağı ve kurumsal müşteri hizmetleri anlayışıyla hızla çözersin. Konuya at gözlüğüyle bakmaya gerek yok. Biraz analitik düşünmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bütçe artarsa al.

Hocam aktif misiniz? Görünce cevap verebilir misin?

Gene zam gelmiş kafayı yedirtecekler bunlar vallahi.

Hocam aklıma geldi de acaba R5 1500X için darboğaz yapmayan en iyi ekran kartını nedir acaba?

Geri
Yukarı