10.000 TL'ye kadar 2. el iPhone önerisi

mongolwarrior

Kilopat
Daha fazla  
Önceden iPhone 7 kullanıyordum, satıp Samsung M.22ye geçtim, bataryası ve diğer konularda rahat olsa da kamera gibi konularda beni hiç tatmin etmedi. Bu telefonu anneanneme verip kendime Max 10.000 TL olmak üzere bir iPhone modeli almak istiyorum. Aklımda ikinci el SE2 almak var, XS al diyenler de var yurt dışı iPhone 11 al diyenler de var. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yurt dışı ile bence hiç uğraşmayın. Temiz XS bulursa alınabilir. SE2 ekran ve batarya konusunda üzer. Benim o fiyat bandında önerim eğer Android kullanabilirim derseniz S20 FE.

Önceden iPhone 7 kullanıyordum, satıp Samsung M.22ye geçtim, bataryası ve diğer konularda rahat olsa da kamera gibi konularda beni hiç tatmin etmedi. Bu telefonu anneanneme verip kendime Max 10.000 TL olmak üzere bir iPhone modeli almak istiyorum. Aklımda ikinci el SE2 almak var, XS al diyenler de var yurt dışı iPhone 11 al diyenler de var. Ne yapmalıyım?

İkinci el SE 2 almanı tavsiye ederim.

Eğer ekran boyutu ve ekran teklonojisi sizin için önemli değilse iPhone SE2. Eğer ekran boyutu ve ekran teknolojisi sizin için önemliyse iPhone XS.

Yeni konular

Geri
Yukarı