10.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Crypto Guard

Hectopat
Makaleler
2
Orta yaşta birisi için telefon arıyorum. Eski telefonu J7 ve artık hafıza problemleri yaşadığı için mecburen değişmek zorunda kalıyor. Bu yüzden bu tarz uygun fiyatlı telefon önerebilir misiniz?

Bütçe 10 bin TL altı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet diye bir şey var. Bir şeyin ne kadar iyi olduğunu anlamak için kullanmaya gerek yok artık. Kullanmak elbette onu daha yakından deneyim etmeyi sağlar ama sonuçta internet denen şeyde birçok şey bulabilirsiniz. S20 FE, iPhone 11'den bile iyi bir cihazken sizin gidip iPhone 8 önermeniz çok komik.
Bütçesine göre önerdim hocam. Niye iPhone denince herkes iPhone 11 diyor anlamıyorum.

Bütçesine göre önerdim hocam. Niye iPhone denince herkes iPhone 11 diyor anlamıyorum.
Benim kızdığım nokta "Kullandınız mı?" sorusu. S20 FE gibi çok daha iyi bir seçenek varken gidip iPhone 8 önermeniz ve daha iyi olduğunu söyleyince de "iPhone kullanınca anlarsın, kullandın mı?" demeniz. iPhone sadece bir telefon. iPhone alınca peygamber olmuyorsunuz.

Benim kızdığım nokta "Kullandınız mı?" sorusu. S20 FE gibi çok daha iyi bir seçenek varken gidip iPhone 8 önermeniz ve daha iyi olduğunu söyleyince de "iPhone kullanınca anlarsın, kullandın mı?" demeniz. iPhone sadece bir telefon. iPhone alınca peygamber olmuyorsunuz.
Eleman benim kullandığım donanımları görse kalp krizi geçirecek haberi yok boşver.

Yeni konular

Geri
Yukarı