10.000 TL'ye kadar 2K 144 Hz üzeri IPS ve G-SYNC destekli monitör tavsiyesi

Bütçe
10.000
Yanlış anlama ama MSI ve ASUS'u monitör işinde görmedim demek ne demek? Bence sizin monitör piyasasından haberiniz yok. MSI ve ASUS çok uzun yıllardır monitör üretiyorlar.
Şu konuda konuşulan tüm markalar uzun süredir Gaming sektöründe zaten.

Dell, MSI, AOC şu forumda monitörleri en çok önerilen markalardır. LG bile ilk üçte değil. Bence otur biraz bunu düşün taşın.
MSI çok zamlandı. Vatan harici yerde o fiyata bulamazsın o modeli.
Dell'e göre MSI daha canlı ve doğru renklere sahip. Asus'ta aynı şekil renk konusunda sınıfta kalan bir seri. Tuf serisi boş bir balon.
Anladım

Az önce internetten MSI ile Dell'in side by side comparisonını izledim ve MSI'ın renkleri daha iyi gibi Dell renkleri biraz daha beyazımsı veriyor muhtemelen MSI alacağım.

Son düzenleme:
Anladım

Az önce internetten MSI ile Dell'in side by side comparisonını izledim ve MSI'ın renkleri daha iyi gibi Dell renkleri biraz daha beyazımsı veriyor muhtemelen MSI alacağım.
Önceki mesajlarınıza cevap verecektim ama doğru yolu bulmuşsunuz gereği kalmamış.
Arkadaşı uyardığınız için teşekkürler hocam @Saint Lucia

Sanırım almayı düşündüğün monitör MAG274QRF-QD. Fiyatını sorabilir miyim?

QD olan model 10.000TL, QD olmayan 9000TL. Almadan önce mağazayı arayıp sorun isterseniz ben QD modelini sorduğumda Forum İstanbul şubesi outlet ürün olduğunu söylemişti.

Quantum dot nedir acaba?
Daha yüksek renk gamutlarına izin veren panel arka aydınolatma teknolojisidir ve saf monokromatik kırmızı, yeşil ve mavi ışık üretebilen kuantum noktaları, yarı iletken nanokristaller kullanır.

Daha yüksek renk gamutlarına izin veren panel arka aydınolatma teknolojisidir ve saf monokromatik kırmızı, yeşil ve mavi ışık üretebilen kuantum noktaları, yarı iletken nanokristaller kullanır.

Anladım ancak internette baktığımda stokta yok ve 10000 TL değerindede çıkmam beni zorlar açıkçası.

Geri
Yukarı