10.000 TL'ye Masaüstü Bilgisayar Toplama

Hocam zaten 2K 144Hz bir monitörde 2K'da 144 FPS'i yakalaması zor, alırsın bir Nvidia ekran kartı 2K'da kullanırsın sadece FreeSync kullanamazsın, ayrıca görüntü olarakta freesync kullanamadığın için pek bir yırtılma olacağını sanmıyorum.

Hocam zaten 2K 144Hz bir monitörde 2K'da 144 FPS'i yakalaması zor, alırsın bir Nvidia ekran kartı 2K'da kullanırsın sadece FreeSync kullanamazsın, ayrıca görüntü olarakta freesync kullanamadığın için pek bir yırtılma olacağını sanmıyorum.
Aradığım açıklama bu [emoji2]

Ciddi misin VEGA ?
1537802433008.jpeg

Yanılmıyorsam Vega ekran kartları GTX1070 e rakip olarak üretildi ama ne yazık ki GTX1070'e yaklaşabildiği söylenemez. Nvidia zaten çıkarttığı RTX serisiyle birlikte ekran kartı piyasasını resmen tekeline aldı zaten. Alacasanız Nvidia alın daha performanslı.

Attığım fotoğraf ta soldaki Vega 64. Sağdaki GTX 1080.Kesinlikle GTX 1080 li olan bir sistemi alıcam. Mustafa bey,emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.

Yanılmıyorsam Vega ekran kartları GTX1070 e rakip olarak üretildi ama ne yazık ki GTX1070'e yaklaşabildiği söylenemez. Nvidia zaten çıkarttığı RTX serisiyle birlikte ekran kartı piyasasını resmen tekeline aldı zaten. Alacasanız Nvidia alın daha performanslı.
Rakip olarak üretilmemiştir bence çünkü öyle bir gücü yok kartın. Ayrıca bu fiyat bazında rezil bir kart.

Attığım fotoğraf ta soldaki Vega 64. Sağdaki GTX 1080.Kesinlikle GTX 1080 li olan bir sistemi alıcam. Mustafa bey,emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.
Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.
Rakip olarak üretilmemiştir bence çünkü öyle bir gücü yok kartın. Ayrıca bu fiyat bazında rezil bir kart.
Performans olarak cidden yaklaşamıyor haklısınız ama tutup Vega 64 isimli bir ekran kartı çıkartılıp bir de fiyatı 1080 ve 1070'e eş değer olunca AMD tarafında rekabete girmek için çabaladıklarını düşünüyorum.

İncehesap üzerinden böyle bir sistem topladım ama maalesef link atamıyorum, siz de site üzerinden bunları seçip sipariş verebilirsiniz . Beni mutlu eden ise 1080'in Gaming X modeli olması. İlginç bir şekilde soğutucu seçmeye calistigimda seçenek olarak sadece stok fan seçeneği çıktı yani SSD'den kisilip 500-1000 TL arası güzel bir soğutucu alınılabilir.
Screenshot_2018-09-24-18-27-35-074_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2018-09-24-18-27-21-604_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2018-09-24-18-27-13-575_com.android.chrome.jpeg

İncehesap üzerinden böyle bir sistem topladım ama maalesef link atamıyorum, siz de site üzerinden bunları seçip sipariş verebilirsiniz . Beni mutlu eden ise 1080'in Gaming X modeli olması. İlginç bir şekilde soğutucu seçmeye calistigimda seçenek olarak sadece stok fan seçeneği çıktı yani SSD'den kisilip 500-1000 TL arası güzel bir soğutucu alınılabilir.Eki Görüntüle 333315Eki Görüntüle 333316Eki Görüntüle 333317
Elinize,emeğinize sağlık hocam,4 günlük düşünme sürem var sizin attığınız sistemde iyi görünüyor,zorlanmaya başladım açıkçası [emoji2]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı