10.000 TL'ye R5 5600 sistem için ekran kartı önerisi

Yine olsa yine AMD alırım ancak gelen güncellemeler sürekli sıkıntı yarattı. Sil yeniden kur uğraştım cogu oyunda AMD kartlar için optimizasyon yok. Kartım %60 kullanımdayken drop yiyor başkasının yaşamasını istemem. NVIDIA sa tam aksi neredeyse her oyunda optimizasyon olarak daha iyi. Yazılım gelen güncellemeler vesaire ancak yine olsa fiyat performans için AMD seçerim. Ama durum farklı aynı fiyata aynı performansı veren kartlar varsa NVIDIA daha iyi olur diye düşünüyorum.
Hangi kartı almıştın sen ?

Arkadaşlar RTX 4060 sanırım 13-14 arası başlıyor şuan için pc toplamaya 20k ayırdım üzerine çıkmak istemiyorum, ilk postta yazdıklarımı işlemci ram anakart falan 10k tutuyor zaten sizce Palit RTX 3070 Gaming Pro ile tamamlasam sistemi üzer mi mutlu eder mi

Arkadaşlar RTX 4060 sanırım 13-14 arası başlıyor şuan için pc toplamaya 20k ayırdım üzerine çıkmak istemiyorum, ilk postta yazdıklarımı işlemci ram anakart falan 10k tutuyor zaten sizce Palit RTX 3070 Gaming Pro ile tamamlasam sistemi üzer mi mutlu eder mi
GALAX GeForce RTX 4060 1-Click OC 2X 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (46NSL8MD8LOC) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 11k

sizce Palit RTX 3070 Gaming Pro ile tamamlasam sistemi üzer mi mutlu eder mi?

3000 serisi alınmaz.

Son düzenleme:
Hocam mesajlarınız için teşekkür ederim @serdarrrr4r
Hocamızın dediği kartı araştırıyorum, sanırım bunu alacağım, yardımlarınız için teşekkürler ama psu yetmeyecek gibi 700 watt sertifikalı bir psu önerisi var mı fp olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı