10.000 TL'ye Samsung telefon tavsiyesi

Bütçe
10.000TL

redwon

Centipat
Yer
samsun
Daha fazla  
Meslek
grafik tasarımcısı
Samsung 10000TL telefon tavsiyesi. Diğer markaları hiç kullanmadım dayanıklı diye bu markayı kullanıyorum. Simdi kullandığım a10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung 10000TL telefon tavsiyesi. Diğer markaları hiç kullanmadım dayanıklı diye bu markayı kullanıyorum. Simdi kullandığım a10.
Hocam bütçenize uygun a25 var ama bütçeniz artarsa a34 öneririm.

A34 diyen arkadaşlar, konu sahibi 10K TL'ye kadar demiş, A34 şu anda 11000'den başlıyor. A24 ya da mümkünse A25 önerilebilir. Bütçeyi arttırabiliyorsa sorun yok.
A34 21K TL de olsa "10.000 TL'ye Samsung telefon tavsiyesi" konularında önerilir. Sosyalin genel bakışı bu şekilde. Ben de sizin gibi takılıp dışlanınca artık A34 önermeye başladım. Kafam rahatladı. Öneririm. Siz de öyle yapın.

Konu sahibi "maksimum 10.000₺" diye belirtmemişse bütçenin biraz üstünde kalan ve vereceği paraya değecek olan bir cihazı önermek gayet normal. Eğer "arkadaşlar bütçemi aşamam" diye belirtirse bütçesi dahilinde cihazlar da önerebiliriz. Bir yere kaçtığımız yok. Sadece insanların verdiği paranın hakkını almalarını istiyoruz. Biz A34 önermesek, konu sahibi bütçesinin biraz üstünde daha çok önerilen bir cihaz olduğunu nasıl bilecek acaba? Bir sorun var ise konu sahibi bizzat benim mesajımı raporlayabilir, cezası neyse alırız sorun değil. Burada kimse A34 hayranı falan değil merak etmeyin. Önerince komisyon almıyoruz.

Geri
Yukarı