10.000 TL'ye sistem önerisi

Merhaba, neden "bütçem yetmiyor" diyip çöp diye tabir ettiğimiz Dragos sistem aldınız? Geçmiş olsun. Umarım "Dragos sistemde oyunlar çok kasıyor, Dragos sistemde PSU patladı" konusunu açmazsın ama sanmıyorum yakın zamanda açılır bu ikisinden biri, @OnurKelees hocamın dediğini alacaktın. Kötü bir tercih yapmışsın. Git bir bardak soğuk su iç.

Merhaba, neden "bütçem yetmiyor" deyip çöp diye tabir ettiğimiz Dragos sistem aldınız? Geçmiş olsun. Umarım "Dragos sistemde oyunlar çok kasıyor, Dragos sistemde PSU patladı" konusunu açmazsın ama sanmıyorum yakın zamanda açılır bu ikisinden biri, @OnurKelees hocamın dediğini alacaktın. Kötü bir tercih yapmışsın. Git bir bardak soğuk su iç.

Neden çöp olsun bence burada yanlış düşünüyorsunuz. Sonucta eski bir sistem değil ama PSU konusunda haklı olabilirsiniz o yüzden elimde sıfır PSU var en kötü onu kullanırım.

Hayırlı olsun dostum keşke sorsaydin buraya. Dragos vb gibi markalar genelde kalitesiz ürün kullanır ömrü uzun olmaz.

Teşekkür ederim içindeki sistem yeni nesil ama gene de sıkıntı olur mu?

Evet bayağı zam gelmiş aldım bir tane kasa i510400F.
GeForce GTS 1660 Super.
8x2 16 GB RAM.
Gigabyte H510M H
M.2 SSD256 GB
Fiyat 9:400

aldım bir tane kasa i510400F.
GeForce GTS 1660 Super.
8x2 16 GB RAM.
Gigabyte H510M H
M.2 SSD256 GB
Fiyat 9:400
@xDraco @OnurKelees
Maalesef aldı Dragos sistemi, daha sabah arkadaşım gösterdi telefonda, gösterdiği an çaktım bir tane yapacağın işe diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı