10.000-TL'ye tablet önerisi

fermangazi

Zeptopat
Daha fazla  
Çocuğum Lenovo Tab10 kullanıyor 10,3 inc - 4 GB RAM - 64 GB hafıza. Ekran, RAM, hafıza büyüsün istiyorum. iPad almak isterim ama o rakamları vermek insanı yoruyor :) elimde 2 tablet var:
Honor pad 8 - 8 GB RAM, 12 inc, 256 GB hafıza.
Redmi pad SE - 8 GB RAM, 11 inc, 256 GB hafıza.

Minecraft, Brawl Stars oynuyor. YouTube izliyor. Yaşı ilerledikçe başka kapsamlı oyun da oynayacaktır. Beni 4 5 yıl idare etsin isterim.
Huawei önereceğinizi bilerek şunu söylemek istiyorum Google Play benim için sıkıntı.
Bu iki tablet yorumlarınızı ve maksimum 10000-TL'ye kadar başka tablet (RAM, ekran, hafıza) önerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Gönlüm Honor'dan yana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çocuğum Lenovo Tab10 kullanıyor 10,3 inc - 4 GB RAM - 64 GB hafıza. Ekran, RAM, hafıza büyüsün istiyorum. iPad almak isterim ama o rakamları vermek insanı yoruyor :) elimde 2 tablet var:
Honor pad 8 - 8 GB RAM, 12 inc, 256 GB hafıza.
Redmi pad SE - 8 GB RAM, 11 inc, 256 GB hafıza.

Minecraft, Brawl Stars oynuyor. YouTube izliyor. Yaşı ilerledikçe başka kapsamlı oyun da oynayacaktır. Beni 4 5 yıl idare etsin isterim.
Huawei önereceğinizi bilerek şunu söylemek istiyorum Google Play benim için sıkıntı.
Bu iki tablet yorumlarınızı ve maksimum 10000-TL'ye kadar başka tablet (RAM, ekran, hafıza) önerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Gönlüm Honor'dan yana :)

Attığınız tabletlerin panelleri kötü. Samsung galaxt Tab S9 FE önerebilirim. Bir de Samsung DeX iyi çalışmıyor. Sizin yerinizde olsam ikisi yerine iPad 9. nesil ya da iPad Air 3 alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı