Jack İşte

Profil mesajları Son etkinlik Mesajlar Hakkında Mesaj bölümleri

 • Windows 11 geldi, Valorant hayatımdan sakince çekildi.

  (Oyuna başladıktan beri o kadar sardı ki yeni bir 120 GB disk alıp içine Windows 10 kuracağım ve onda sadece Valorant oynayacağım. Elo: Dia 1)
  Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
  Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

  Одна нарывает,
  Другая заживает,
  От третьей я должен умереть. (Master Rusyanish)
  Son zamanlarda nedense moderatörler konuları kontrol etmeden onaylıyormuş gibime geliyor, bir sürü yazım yanlışı var birçok gördüğüm konuda. En az yazım yanlışlarına sahip bir tanesi mesela: günün oyun gündemi
  • Beğen
  İfadeler: armas
  Bondrewd
  Bondrewd
  Bir zamanlar böyle konularda bütün yazım yanlışlarını tespit edip raporluyordum, üstüne bir de bazıları düzenlenmemiş kalıyordu. Zamanla geri çekildim.
  Jack İşte
  Jack İşte
  Ben de böyle şeyler yapıyordum ancak en sonunda bir moderatör ban atıp "Lütfen sakin ol, anlıyorum Türkçe'yi seviyorsun ancak raporlama sistemi başka insanlar için de açık" yazmıştı 😃
  Arkadaşlar dikkat edin, FPS oyunlarının haterları Sosyal'i sarmış, NPC bunlar!  Kimisi @Sadist Exynos, kimisi ise @Av. Güven Kurtul oldu. Ancak ben bu savaşta sağ kalacağım. Ey Technopat halkı, bilin ki benim profil fotoğrafım, ismim, rütbem veya profil fotoğrafım asla değişmeyecektir, ben bu savaşta sağ kalacağım!
  Dün Firefox'a geçtim ve kesinlikle Edge ve Chrome gibi bir sürü tarayıcı ve Firefox arasındaki hız farkını çok iyi farkettim.
  • Beğen
  İfadeler: dacar1010 ve ar_jin
  dacar1010
  dacar1010
  Daha önce Firefox kullanmış birisi olarak en hızlısının Chrome olduğunu düşünüyorum.
  Jack İşte
  Jack İşte
  Hocam nedense açılışlar çok hızlı geliyor, bilmiyorum. Belki internetimden dolayıdır.
  Sonunda bugün Redmi 8A telefonun MIUI12 sürümünü modlamayı bitirdim. İçindeki birçok uygulamayı değiştirdim, şuan daha hızlı.
  • Beğen
  İfadeler: 439902
  walter wick
  walter wick
  Nasıl?
  Jack İşte
  Jack İşte
  @walter wick hocam geç gördüm affedin. Kısaca açıklayayım:

  Telefonumu rootluyorum ve ADB AppControl ile sistem uygulamalarının bir çoğunu silip, daha hafif sürümlerini enjekte ediyorum veya alternatif uygulamalarını indiriyorum. Temada da launcheri ADB AppControl ile siliyorum ve XDA forumdan veya Play Store'dan yenisini buluyorum.
  İstanbul'da yaşanan bu elektrik kesintilerinden bıktım. Bugün fırtınadan dolayı sürekli elektrikler kesildi. Komik olan şey ise 50 salisede bir gelip gitti 6 kez falan elektrikler ve bir odanın ışıkları patladı.
  Ellie Williams
  Ellie Williams
  Hocam 6 kez gidip gelene kadar şalterleri indirseydiniz ya. Riske atmaya gerek var mı?
  Jack İşte
  Jack İşte
  Hocam yetişemedim, farklı odadaydım ve ne olduğunu bile sonradan anladım.
  Olayı yeni görüyorum. Kullanıcının ciddi sorunları olabilir ki bundan önce de saçma sapan şeyler gördüm tarafından. Örneğin: ''M*cosoft sizden farklı!'', ''Önceden 1 MB'a sevinirdik'' ve benzeri şeyler. Aslında açılan diğer konular da saçma geliyor ancak fikir farklılığından birşey diyemiyorum. Bana göre bu ciddi bi' ilgisizlik ve peşinden gelen ego. @PARASIZ ERKEK hocam konuya karşı olan fikirlerinizi destekliyorum.

 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…

Yeni konular

Geri
Yukarı