10.000₺'ye Logitech G29 alınır mı?

Atakan Kasırka

Hectopat
Merhaba bu direksiyon setini almayı düşünüyorum ama arada düşününce de pahalı geliyor bu paraya başka ne yapılabilir sizce alınır mı? Bilgisayar güçlendirmeyi düşündüm ancak ekran kartı satmakla falan uğraşmak istemedim direksiyon alıp bir de RAM alsam bu bilgisayar bana yeter gibi geliyor sizce?

Merhaba bu direksiyon setini almayı düşünüyorum ama arada düşününce de pahalı geliyor bu paraya başka ne yapılabilir sizce alınır mı? Bilgisayar güçlendirmeyi düşündüm ancak ekran kartı satmakla falan uğraşmak istemedim direksiyon alıp bir de RAM alsam bu bilgisayar bana yeter gibi geliyor sizce?

Hocam temiz G27 (2.el) alıp geri kalan parayla sistem yükseltebilirsiniz sizin yerinizde olsam ben öyle yapardım. (ancak gene mantıklı olan sisteminizi yükseltmek yanına da bir DualSense veya 9. nesil Xbox gamepad almak ben şu an kendim DualShock 4 V2 kovalıyorum ucuz sistemim imzadaki gibidir.)

Hocam ben aldım çok kullanmadım. 6-7 ay sonra ise sattım. Benim tavsiyem bilgisayarına yatırım yapabilirsin. ETS2 için mantıklı fakat bir süre sonra sıkılıyor insan. Forza için ise çokta başarılı bir set değil. Bende set olarak vardı. Sattım yer açıldı masada.

Çok pahalı. Temiz ikinci el bulabilirseniz daha iyi olur. Şahsen 10.000 TL buna vereceğime üstüne ekleyip Thrustmaster T300 RS GT alırdım.

Direksiyon seti yerine gamepad ile oynamak daha rahat oluyor, direksiyon seti hevestir.

Direksiyon seti yerine gamepad ile oynamak daha rahat oluyor, direksiyon seti hevestir.
Katılıyorum. Bir hevesle o zaman 3150TL vermiştim shifter ile birlikte. Tam bir pişmanlık oldu benim için. İlk zamanlar ETS2 felan çok sarıyor ama sonra sıkılıyor insan. Şimdi XBOX Gamepad var. Onlar daha çok zevk veriyor. Ayrıca her oyunda kullanabiliyorum.

Katılıyorum. Bir hevesle o zaman 3150TL vermiştim shifter ile birlikte. Tam bir pişmanlık oldu benim için. İlk zamanlar ETS 2 falan çok sarıyor ama sonra sıkılıyor insan. Şimdi Xbox gamepad var. Onlar daha çok zevk veriyor. Ayrıca her oyunda kullanabiliyorum.

Xbox gamepad ya da DualSense'de alınabilir hocam arkadaşımda DualSense var çok ergonomik (Xbox gamepadi denemedim ne kadar ergonomiktir bilmiyorum.)

Geri
Yukarı