10.000₺'ye Logitech G29 alınır mı?

Xbox gamepad ya da DualSense'de alınabilir hocam arkadaşımda DualSense var çok ergonomik (Xbox gamepadi denemedim ne kadar ergonomiktir bilmiyorum.)
Bilgisayarımda dahili Bluetooth olduğu için çok basit şekilde bağlantı kuruyorum. Ayrıca windows 11 ile çok kullanışlı oluyor. Fps oyunları hariç tüm hikayeli oyunları koltuğa yaslanıp oynuyorum.

Bilgisayarımda dahili Bluetooth olduğu için çok basit şekilde bağlantı kuruyorum. Ayrıca Windows 11 ile çok kullanışlı oluyor. FPS oyunları hariç tüm hikayeli oyunları koltuğa yaslanıp oynuyorum.

Aynı özellik DualShock 4 ve dualsensedede var hocam cidden rahatlık bir süre arkadaşımın DualShock 4 V1 kolunu (kablolu) kullandım ancak ona rağmen arkaya yatarak oyunumu rahatça oynayabildim. Fakat benim gibi ilk defa kol kullanacaksa arkadaş bir 1 saat falan alışma süreci oluyor gamepade.

Bence alınmaz. Ben 2. el Driving Force GT aldım 5 gün kullanıp sattım. Kısa süreli heves oluyor ama illa almak istiyorsanız ikinci el düşünebilirsiniz.

Gamepad ile direksiyon seti bambaşka bir şey değil mi önemli olan araba hissiyatı almak gamepad ile o his karşılaştırılamaz bence. İkisinin yeri farklı.

Gamepad ile direksiyon seti bambaşka bir şey değil mi önemli olan araba hissiyatı almak gamepad ile o his karşılaştırılamaz bence. İkisinin yeri farklı.

Hocam hem çok pahalılar hem de direksiyon setlerinden çabuk sıkılıyorsunuz. Gamepadin kullanım alanı daha fazla + titreşim motorları çalışan bir gamepadde güzel bir hissiyat veriyor. Arkadaşımda hem DualShock 4 V1 hem de direksiyon seti var direksiyon setini satışa koydu kullanmadığından dolayı.

2015 gibi direksiyon seti aldım çok dandik sonra bozuldu bozulduğu gibi bir daha kötü bişey aldım ve o zaman dan bu zamana kullanıyorum bende o heves hiç bir zaman sönmüyor içimde çok garip bir araç sevdası var sıkılma konusunda sıkılmam imkansız ve ikinci elleri de vitessiz temizleri olmuş 7-8k o kadar verene kadar sıfır alırım.

Hocam hem çok pahalılar hem de direksiyon setlerinden çabuk sıkılıyorsunuz. Gamepadin kullanım alanı daha fazla + titreşim motorları çalışan bir gamepadde güzel bir hissiyat veriyor. Arkadaşımda hem DualShock 4 V1 hem de direksiyon seti var direksiyon setini satışa koydu kullanmadığından dolayı.

Amaç araba oyunuysa o heves bitse bile bence o zevk tadilmali. Sonra satar gamepad alır.

Geri
Yukarı