10.000TL 1080p 144FPS sistem toplama

• Konuyu başlatan ReazoN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 942
R5 5600X gibi bir işlemciyle darboğaz sorunu yaşamazsınız. Kart 2K kartı. Fakat 2K kartı olunca 1080P'de kullanılamaz diye bir kaide yok.
Anladım teşekkürler. Peki bu sistem 1080p oyunculuk için abartı kaçmaz değil mi? Yani demek istediğim 10.000TL bütçem var diye hepsini harcamak zorunda değilim aslında.

Uzun bir süre parça değiştirme derdiniz olmaz. Ne kadar 2K kartı dense de zamanla 3060 Ti de 1080P kartı olacaktır.
Doğru söylüyorsunuz. Hazır elimde bütçe varken iyi bi sistem alıp uzun süre boyunca derdine düşmemek cezbedici. Peki monitör hakkında öneride bulunabilir misiniz rica etsem? Genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum ve TN panel öneriliyormuş rekabetçi ağırlıklı oyunlar oynayan arkadaşlara. Sizin öneriniz ne yönde olurdu acaba merak ettim.

Doğru söylüyorsunuz. Hazır elimde bütçe varken iyi bi sistem alıp uzun süre boyunca derdine düşmemek cezbedici. Peki monitör hakkında öneride bulunabilir misiniz rica etsem? Genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum ve TN panel öneriliyormuş rekabetçi ağırlıklı oyunlar oynayan arkadaşlara. Sizin öneriniz ne yönde olurdu acaba merak ettim.
Monitör için bütçeniz nedir? TN panel önermem. Renkler çok soluk ve cansız. VA veya IPS panel bakabilirsiniz.

IPS ikisi de.

Ekran kartı yok piyasada, ayrıca çoğu oyunda 150 fps alamazsın anca cs:go valorant tarzı multiplayer oyunlarda alabilirsin.

Geri
Yukarı