10.000TL 1080p 144FPS sistem toplama

• Konuyu başlatan ReazoN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 956
Ekran kartı yok piyasada, ayrıca çoğu oyunda 150 fps alamazsın anca cs:go valorant tarzı multiplayer oyunlarda alabilirsin.
10.000TL ile 144FPS hikaye bazlı singleplayer oyun oynayamayacağımı mı söylüyorsunuz yani 1080p de?
Işık sızması IPS monitörlerde çoğu zaman rastlanan bir durum. Ghosting sorunu yaşamadım.
Anladım Işık sızması rahatsız edici bir durum değil mi peki?

10.000TL ile 144FPS hikaye bazlı singleplayer oyun oynayamayacağımı mı söylüyorsunuz yani 1080p de?

Anladım ışık sızması rahatsız edici bir durum değil mi peki?

Hikaye bazlı yeni nesil( RDR2 mesela ) alamazsınız ama hikaye tabanlı oyunlarda o kadar yüksek FPS almanın bir manası yok 60 FPS yeterli olacaktır.

Anladım teşekkür ederim. Peki 144 hertz monitörde 60 70 fps oyun oynarsam akıcılıktan yana bi sıkıntı çekmem değil mi?
144 fps oyunlarda aşırı oynamaz iseniz hayır yani 7-8 saat 144 fps valorant oynadıktan sonra 70 fps rdr2 az da olsa akıcı olmayabilir ama alışırsınız.

144 fps oyunlarda aşırı oynamaz iseniz hayır yani 7-8 saat 144 fps valorant oynadıktan sonra 70 fps rdr2 az da olsa akıcı olmayabilir ama alışırsınız.
Kafamda şöyle bir soru işareti oluştu şimdi. 144 hertz monitör ile rdr2 oynuyorum diyelim 60 fps alıyor olayım. 60 hertz monitörün bana vereceği görüntü ve akıcılık ile aynı hissiyatı mı yaşarım?

Yeni konular

Geri
Yukarı