10.000TL 120Hz veya 144 Hz Gaming laptop önerisi

Bütçe
10.000TL
MediaMarkt'dan aldim. ASUS ROG G15 G512'lı. 10300H ve 1650 Ti kombinasyonu ile. Acikcasi bir daha olsa bir daha alirim cok begendim urunu. Sadece pili cok cabuk bitiyor. Bu da gayet normal ozelliklerine bakilirsa.

Anladım. 10300H performansı düşük değil mi? Fiyatları da şu an bayağı uçuk. Ayrıca son açtığım konuya göz atar mısınız? Tercih edeceğim 3-4 tane ürünü listeledim. Yorumunuzu merak ediyorum.

Anladım. 10300H performansı düşük değil mi? Fiyatları da şu an bayağı uçuk. Ayrıca son açtığım konuya göz atar mısınız? Tercih edeceğim 3-4 tane ürünü listeledim. Yorumunuzu merak ediyorum.
Acikcasi biraz mecbur kaldim diyebilirim ama isimi gayet iyi goruyor. Bilgisayari oyun oynamak icin ve odevlerim icin kullaniyorum. Oyun performansi benim icin yeterli. CS:GO, Valorant ve Lol'de 144 fps ustu almak benim icin yetiyor. Zaten acikcasi oyun almaya param yetmez. Ogrenciyim. Ufak ufak 15-20 liralik oyunlar aliyorum arada sirada yalnizca.

Başlıkta belirttiğim gibi 60 Hz olmayan Gaming laptop arıyorum. Aslında kara cumada indirimli ürün kovalamayı planlıyordum ancak kur o kadar değişken ki 4 günde 40 kuruş yükseldi. Fiyatların zamlanmasından ve indirim beklersem zararlı çıkacağımdan endişeliyim. En yakın zamanda almak istiyorum. Bütçeme uygun bazı Monster modelleri var ancak daha önce açılan konularda insanlar Monster'ı yerden yere vurmuş. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam Razer bilgisayarlara bir bakın.

RTX2060 ekran kartlı, 144Hz ekranlı modelleri var. Fiyat olarak 10 15 bin aralığındalar.

Geri
Yukarı