10.000TL civarı 3440 X 1440 ekran önerisi

indirim zamanı almıştım çok iyi denk geldi performansından da fazlasıyla memnunum bende de 3060 ti var üzmüyor hiçbir şekilde.
Dostum bu monitor 2560x1440. Konu sahibi 3440x1440 istiyor.

Selam dostlar, 3440 X 1440 çözünürlükte geniş ekran arıyorum. 3060 Ti kartım var. 1080P'den biraz sıkıldım gibi. Geniş ekran tavsiyeniz var mıdır 10k TL civarı bütçe için. Biraz araştırdım da daha önce hiç 1080P'nin üzerini araştırmadığım için neyin iyi olduğunu anlayamıyorum. Fiyatlar genelde 9-12K arasında gidip geliyor, nelere dikkat etmek lazım?

Teşekkürler şimdiden.

Hocam eğer amacınız oyunsa sakın almayın bende 2K var anca yetiyor. Max 2k alın. Ama oyun oynamıyorsanız 4k alabilirsiniz.

Hocam eğer amacınız oyunsa sakın almayın bende 2K var anca yetiyor. Max 2k alın. Ama oyun oynamıyorsanız 4k alabilirsiniz.
Hepsi birleşik total düşünmüştüm gündüz iş için ama akşamları da oyun oynuyorum. 2k dediğiniz yani 2560x1440 pixel mi olmalı 3060ti için en fazla? Yabancı forumlar reddit vs. bu kartın çoğu yeni oyunda max ayarlarda 3440x1440 100fps civarı aldığını söylüyor ama bilemedim.

Hepsi birleşik Total düşünmüştüm gündüz iş için ama akşamları da oyun oynuyorum. 2K dediğiniz yani 2560x1440 pixel mi olmalı 3060 Ti için en fazla? Yabancı forumlar Reddit vs. bu kartın çoğu yeni oyunda Max ayarlarda 3440x1440 100FPS civarı aldığını söylüyor ama bilemedim.

Hocam YouTube'dan FPS testlerine bakabilirsiniz. RDR2 de ben 2K da yüksek 60 FPS civarı.

Yaşayan var yaşamayan var hocam.

Maalesef VA panellerin çoğunda olan bir durum. Sanırım bir tek Samsung G7 modelinde panelde farkı contrast değişiklik yaptılar. Bu yüzden ghosting durumu pek yok. Ama o modelde de farklı sorunlar oluyor. Siyah renkten açık bir renge geçince iz yapıyor. Panelin kendisinde olan bir durum. Gerçekten azıcık dikkatli bir göz bunu rahatlıkla anlayabilir. Ben şahsen birçok kaliteli VA panel kullandım. Ghosting durumuna bir türlü alışamadım.

Hepsi birleşik Total düşünmüştüm gündüz iş için ama akşamları da oyun oynuyorum. 2K dediğiniz yani 2560x1440 pixel mi olmalı 3060 Ti için en fazla? Yabancı forumlar Reddit vs. bu kartın çoğu yeni oyunda Max ayarlarda 3440x1440 100FPS civarı aldığını söylüyor ama bilemedim.

Hocam akşamları LoL CS Valorant R6 HOI4 Minecraft gibi oyunlar oynayacaksanız alabilirsiniz sıkıntı çıkarmaz. Günledik kullanımda da bir şey olmaz ama RDR'dir Fortnite'dır PUBG'dir. Çözünürlük düşürüp oynamak zorundasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı