10.000TL civarı telefon önerisi

Bütçe
10.000

X4TYPE

Decapat
Daha fazla  
Xiaomi Mi 11 Lite almak istiyorum ancak hiçbir yerde adamakıllı garantili ve çok pahalı olmayan halini bulamadım. Önceliğim batarya ve kamera çok sık oyun oynamam daha çok müzik ve dizi izlerim. Önerileriniz nelerdir? Bu fiyat civarında...

S20 FE'ye bütçeniz yeterse kesinlikle öneririm. Snapdragon işlemcili olmasına dikkat edin, Exynos sanırım kalmadı ama siz dikkat edin. Bizzat kendim kullanıyorum, 1 seneyi geçti neredeyse. Gram kasma donma yok. Kesinlikle öneririm.

Xiaomi Mi 11 Lite almak istiyorum ancak hiçbir yerde adamakıllı garantili ve çok pahalı olmayan halini bulamadım. Önceliğim batarya ve kamera çok sık oyun oynamam daha çok müzik ve dizi izlerim. Önerileriniz nelerdir? Bu fiyat civarında...
Redmi Note 10' a bakabilirsiniz Redmi Note 10 (4 GB / 128 GB)

Dostum 10k bütçe varken neden 4gb ramli note 10 alsın?
Ben 4 ünü attım 6 sına da bakabilir ve kendisi pek oyun oynamıyorum demiş, extrem bir telefon almak istediğini zannetmiyorum.

Ben 4 ünü attım 6 sına da bakabilir ve kendisi pek oyun oynamıyorum demiş, extrem bir telefon almak istediğini zannetmiyorum.
Evet ama arkadaş kamera önceliğim var demiş ve diyorsun ki 6 gb rama bakabilir. Dostum 8gb Snapdragon varken neden alsın??

S20 FE SD.
11-12k verebilirse alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı