10.000TL Gaming laptop önerisi

Wordiea

Hectopat
Dostlarım bütçem 10.000TL
Full oyun odaklı hikayeli oyun odaklı tek isteğim çok serin çalışsın 2. elde bakabilirim ürün serin olsun yeterli İzmir'de yanıyor laptoplar kasa erime, koku veya oyuna 100c° civarı görmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım bütçem 10.000TL
Full oyun odaklı hikayeli oyun odaklı tek isteğim çok serin çalışsın 2. elde bakabilirim ürün serin olsun yeterli İzmir'de yanıyor laptoplar kasa erime, koku veya oyuna 100c° civarı görmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam laptop dediğiniz yanacak zaten. Test kitabı boyutunda aletin 100 dereceye dayanmamasını beklemeyin. 95 görürsünüz rahat rahat. 10 bine soğuk laptop alayım diye bir şey yok. Özellikle İzmir'de. Ben soğuk istiyorum diyorsanız normalden 5-6 bin fazla verip godtier soğutmalı laptop almalısınız. Bu da bu bütçede imkansız zaten. Bu arada kasası eriseydi üretmezlerdi hiç laptopu. Sıcak diye erimez öyle kolay kolay.

Bütçeyi biraz ortalama verdim zaten,dostlar bütçe eklemesi yaparım.5-8k ya kadar serinden kastım ise 85c° civarinda dolaşan modeller,yazın artabilir tabii ki de.

Bu arada kasası eriseydi üretmezlerdi hiç laptopu. Sıcak diye erimez öyle kolay kolay.

Gözümle şahit oldum hocam. Kasadan ağır plastik kokusu geliyordu HDD cover takmak için açtığımızda eridiğini gördük CPU'ya yakın kısmın. Serinden kastım genelde şu malum Monster anakart ısınma problemi var,ona benzer bir sorunu olmayan ve 85c° civarinda dolaşan bir laptop almak istiyorum.Bütçe 6-8k arası artabilir.

Anladım hocam teşekkür ederim,bunun yerine Nitro serisi bir model öneriniz var mı?Nitro'da çok model var kendime uygununu bulamadım. Soğutma açısından iyi olan bir Nitro atabilir misiniz sizden rica etsem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı