10.000TL laptop onerisi

Bütçe
10-12
Geçenlerde eve bunu, üniversiteye gidince gerekli olur diye aldım. Güzel duruyor, kurulumda sorun yaşamadım. Ama şarj girişi bozuk geldi, ve benzer durum çok kişide yaşanmış. Başka sitelerden bakabilirsiniz ürünü beğendiyseniz. Type C ile şarj girişi var, yani şarj aletini kullanmanız şart değil.

Geçenlerde eve bunu, üniversiteye gidince gerekli olur diye aldım. Güzel duruyor, kurulumda sorun yaşamadım. Ama şarj girişi bozuk geldi, ve benzer durum çok kişide yaşanmış. Başka sitelerden bakabilirsiniz ürünü beğendiyseniz. Type C ile şarj girişi var, yani şarj aletini kullanmanız şart değil.

Amazon.com.tr

Ram ve SSD için az daha ekleyip Lenovo olanı almak çok daha mantıklı olur. Günümüzde 256 SSD'nin yeteceğini düşünmüyorum.

RAM ve SSD için az daha ekleyip Lenovo olanı almak çok daha mantıklı olur. Günümüzde 256 SSD'nin yeteceğini düşünmüyorum.
Hocam haklı. Bende dış HDD var, kablo ile takılıyor. Toplu depolama (Bulk Storage) olarak kullanıyorum. Oyun gibi şeyleri gerekince bilgisayara takıp SSD'ye atıyorum. HDD ucuzdur, benim gibi yapabilirsin.

Geri
Yukarı