10.000TL motosiklet önerileri

Hyosung GD 250 R fiyatı bazı yerlerde sıfır fiyatı 11.000-12.000 TL civarı. 2. ellerini 10.000 TL segmentinde bulabilirsiniz. Önermez bazıları ama bu motor bütün eksileri artı olarak değiştirmiş. Yeni bir model hemde.

Yamaha R25'i çok istiyorum aslında ancak fiyat olarak biraz sıkıntıya sokuyor adamı :) İkinci el almaya kalksan zaten yeni kasa, ucuza yok düzgün bir motor, yine 14.000 çıkıyor cepten. Yoksa R25 alıp yoluma bakmayı çok ama çok isterdim.
Zamanında 14.000'e kıyıp alsaydınız bu gün 18-19'a satardınız :D Sıfırı 23.400 olmuş. (R25)

Zaten şuan olmasa bile 1-2 seneye mutlaka alacağım bisiklet haricinde bir motosiklet.
Belki bisikleti elektrikli hale getirir, karşı yakaya da vapur ile geçer, vergisinden ve trafik sigortasından kurtulurum.

Az önce Altunizade'ye birini bırakıp döndüm, 500 metrelik yolu 1 saatte geçebildim yok böyle bir rezalet.
İnsanlar dışarı çıkmaya korkuyor iş saati :)

Zaten şuan olmasa bile 1-2 seneye mutlaka alacağım bisiklet haricinde bir motosiklet.
Belki bisikleti elektrikli hale getirir, karşı yakaya da vapur ile geçer, vergisinden ve trafik sigortasından kurtulurum.

Az önce Altunizade'ye birini bırakıp döndüm, 500 metrelik yolu 1 saatte geçebildim yok böyle bir rezalet.
İnsanlar dışarı çıkmaya korkuyor iş saati :)
Motor hakkında araştırma yaparken elektrikli bisikletlere de baktım.
*Yokuş çıkmıyor.
*Akü tam dolu olmazsa tam performans gitmiyor.
*8 saatte şarj oluyor ve 50 kilometre gidiyor.
Yani değmez parasına :D alacaksanız 50cc scooter alın. Her yere fiti fiti gider gelirsiniz :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı