10.000TL oyun oynamak için sistem önerisi

Bütçe
10.000
Hocam fotoğraftaki Pc satılmadıysa bunu düşünüyorum sizce olur mu?

Hocam görseldeki PC’yi düşünüyorum satılmadıysa olur mu ?
Hocam 4.nesil İnteller tam başa bela. Çünkü tek soketler. Yani 3.nesil ve 5.nesil farklı soket. Hem de DDR3 kullanan son İntel soketi olduğu için güncelleme yaparken de sorun yaşarsınız. GTX1650'de öyle güçlü bir kart değil. İdare etmez bu paraya. Benim önerdiklerim daha hoş gibi , bulabilirseniz kesinlikle daha tatmin eder.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-ram-512-nvme-ssd-rx-580-8gb-1170518183/detay şu tarz bir şey buldum sizin için bakarken, tabii ki satıcıyı vesaire tanımıyorum ancak böyle bir şey fena değil örneğin.
Bu sistem mükemmel mesela. İşlemcisi yeni nesil , ekran kartı güçlü. Ben beğendim. Bu paraya daha iyisi de çok zor zaten.

Hocam 4.nesil İnteller tam başa bela. Çünkü tek soketler. Yani 3.nesil ve 5.nesil farklı soket. Hem de DDR3 kullanan son İntel soketi olduğu için güncelleme yaparken de sorun yaşarsınız. GTX1650'de öyle güçlü bir kart değil. İdare etmez bu paraya. Benim önerdiklerim daha hoş gibi , bulabilirseniz kesinlikle daha tatmin eder.

Bu sistem mükemmel mesela. İşlemcisi yeni nesil , ekran kartı güçlü. Ben beğendim. Bu paraya daha iyisi de çok zor zaten.
Yarın satılmazsa ilk işim ona bakmaya gitmek olacak

Hocam Series S düşünür müydünüz? 12 bin TL'ye alıcağınız series yaklaşık 20-25 binlik PC performansı verecektir. GTA6 ve Game Pass önemliyse sizin için onu da düşünebilirsiniz.

Arkadaşların attığı sistemler güzel, kendi ilinizdeki sistemlere bakın iyice aklınıza takılırsa üstadlara sorun sağ olsunlar. Bence RX 580 sizi idare eder ama dediğim gibi idare eder PC'niz varsa Series S de düşünülebilir. 12 bini 6 peşine taksitle alsanız, 10 bini günlük faize koyduğunuz zaman 10 bin TL'ye almış oluyosunuz SS'yi zaten.

Geri
Yukarı