10.000TL oyun için sistem toplama

Bütçe
10000TL

XOGX05

Hectopat
Daha fazla  
10000TL ile geleceğe dönük bir sistem toplamak istiyorum ve yanında 240Hz monitör almak istiyorum. Genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum ama arada hikaye oyunları da oynarım. Kısacası 10 bin TL ile Valorant, CS:GO gibi oyunlarda 240 FPS altına inmeyecek bir sistem istiyorum.(monitör bütçeye dahil değil.)

Edit: Oyun oynarken yayın açabileceğim bir sistem olursa çok güzel olur.

10000TL ile geleceğe dönük bir sistem toplamak istiyorum ve yanında 240Hz monitör almak istiyorum. Genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum ama arada hikaye oyunları da oynarım. Kısacası 10 bin TL ile Valorant, CS:GO gibi oyunlarda 240 FPS altına inmeyecek bir sistem istiyorum.(monitör bütçeye dahil değil.)

Edit: Oyun oynarken yayın açabileceğim bir sistem olursa çok güzel olur.

ASUS 750w 80+ Bronze (tuf Gaming 750b) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bununda geri ödemesi var 150 200 tl civarı
MSI Mag Forge 100M, Temperli Cam, 2X Rgb Fan, 1X 120Mm Fan Atx Gaming Bilgisayar Kasası : Amazon.com.tr: Bilgisayar (bu kasayı değiştirebilirsin)
ASUS Rog Strıx B550-F Gaming(wi-fi) AMD B550 Am4 DDR4 4400 DP Hdmı Çift M2 Usb3.2 AX Wifi + Bt ARgb 2.5Gbit Lan ATX Pcıe 4.0 ecc ram desteği, AI Ses Engelleyici Mic. desteği : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu anakartı şiddetle tavsiye ediyorum ağustosun 31'ine kadar almış olursan 510 tl geri ödeme yapıyorlar)
ARCTIC Liquid Freezer II 360 RGB - Siyah, ACFRE00097A : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam bence gayet iyi fiyatı istiyorsan farklı bir marka da alabilirsin sonradan.
bütçeni biraz aşıyor artık önemli indirimli olanları alırsın veya gidip hazır sistem alabilirsin fakat ben hazır sistemleri çok önermiyorum çünkü bütün bileşenlerden kısıp tek bir bileşene önem veriyorlar o da sağlıklı olmuyor
bknz: https://www.itopya.com/king-2-hype-...500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc1/

Yeni konular

Geri
Yukarı