10.000TL sistem önerisi

TugOzk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sadece Knight Online - CS:GO - League of Legends oynarken değer kayıpları yaşamaycağım akıcı bir oyun zevki için bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Günümüz kuru sebebiyle hiç işime gelmese de artık toplamaya karar verdim. Seçtiğim parçalar aşağıda bulunmaktadır, tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Oynadığım oyunlar için gayet yeterli olabilecek " daha uygun " maliyet ile toplanabilecek sistem fikirlerine de açığım.
Şimdiden teşekkürler.

2 adet

Toplam: 10250TL.

Benim Word dosyası oluşturduğum günden bu güne dahi fiyat değişiklikleri olmuş, linkleri kontrol ederken fark ettim.
Moraller bozuk. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Monitör hariç 11.800TL gibi bir şeyi buluyor bu parçalar ile yine de teşekkür ederim tavsiye için.

Radeon RX 6500XT GT ve ya GTX serisinden hangi kartlar ile denk diyebiliriz performans konusunda? Radeon' lara pek hakim değilim de.

Monitör hariç 11.800TL gibi bir şeyi buluyor bu parçalar ile yine de teşekkür ederim tavsiye için.

Radeon RX 6500XT GT ve ya GTX serisinden hangi kartlar ile denk diyebiliriz performans konusunda? Radeon' lara pek hakim değilim de.

10800 TL tutuyor, 800 TL bütçeyi aştığınıza değecek bir sistem ama siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı