10.000TL sistem toplama

Bu kadar sinirlenmenize gerek yok bence. Herkes her şeyi bilmiyor olabilir ve saçma sapan fanboylar olabilir. Göz ardı seçeneği bu işe yarıyor zaten.

Yine de gideceğim diyorsanız yolunuz açık olsun sevdiğim bir üyeydiniz. :)

Benim de en çok sevdiğim üye sizdiniz. Teşekkürler.

Bu kadar sinirlenmenize gerek yok bence. Herkes her şeyi bilmiyor olabilir ve saçma sapan fanboylar olabilir. Göz ardı seçeneği bu işe yarıyor zaten.

Yine de gideceğim diyorsanız yolunuz açık olsun sevdiğim bir üyeydiniz. :)
Bir şey demiyoruz da terslemenin alemi ne? Her neyse yolun açık olsun @Oktay Usta .

Cidden bıktım ya. Fanboylar, daha iyi sistem toplanırdı diye tutturan şahıslar vb. Görüşürüz Technopat.

Bu arada @Samotne Ciasteczka, @300, @Silinen üye, @Atilla93, @PustiPowerV2, @Lux ultisi kullanan kedi, @Furkan Çöpoğlu, @Melih2626, @1024byte, @enescnr, @efedesu, @Denji, @MisakiTaro, @326001 ve @TÇB her birinize teker teker çok teşekkürlerimi sunuyorum. Beni mutlu ettiniz. İnşallah bende sizleri mutlu etmişimdir. Görüşürüz...
Görüşürüz de nereye hemşerim hop? (!)
Teşekkür ederim. Hayatında başarılar.
1605110809594.png

Ne alaka. Ben en iyi parçalar ile kullanmak sitiyorum belki. Nereden biliyorsunuz. Bende biliyorum RTX 2060S'li sistem toplamayı. Hatta sizden daha iyi biliyorumdur. Ben kaliteye önem verdim. Sizene be, siz mi kullanacaksınız? Bıraksak söveceksiniz.

Bu nasıl bir tavır kimse hakaret etmemiş kötü bir şey söylememiş sistemin pahalı olduğunu belirtmişler. Böyle davranacaksanız yardımcı olmaya çalışan insanlara forumda durmamanızı öneririm.

Geri
Yukarı