10.000TL'ye kadar 2K IPS monitör önerisi

Bütçe
8.000- 10.000 TL
Çok teşekkürler bekliyorum önerisini

Dell'i şu an öneremiyoruz çünkü stokta yok. Hepimiz biliyoruz.
Fakat ben şöyle bir dip not geçmek istiyorum.
Monitörlerin görüntü performansı birebir aynı olmaz ve panel piyangosu dediğimiz bir durum denk gelmiş olabilir. 100 kişinin aldığı bir MSI modelinden 90'ı memnunsa diğer 10 kişi memnun değilse o monitörü önermemezlik yapmayız.

MSI 2023 son çeyreğinden beri monitör model sayısını arttırdı ve pazara tekrardan hızlı bir giriş yaptı. Önerilen monitörlerinin 5'te 3'ünü artık MSI oluşturuyor. Metin arkadaşımızın sunduğu MAG serisi şu an MSI'ların 10K altı bütçesinin F/P ürünü. Net tavsiyemdir.
Rekabet edecek alternatif olmadığı için daha kötü modelleri sunmaya gerek yok. 👍

Dell'i şu an öneremiyoruz çünkü stokta yok. Hepimiz biliyoruz.
Fakat ben şöyle bir dip not geçmek istiyorum.
monitörlerin görüntü performansı birebir aynı olmaz ve panel piyangosu dediğimiz bir durum denk gelmiş olabilir. 100 kişinin aldığı bir MSI modelinden 90'ı memnunsa diğer 10 kişi memnun değilse o monitörü önermemezlik yapmayız.

MSI 2023 son çeyreğinden beri monitör model sayısını arttırdı ve pazara tekrardan hızlı bir giriş yaptı. Önerilen monitörlerinin 5'te 3'ünü artık MSI oluşturuyor. Metin arkadaşımızın sunduğu MAG serisi şu an MSI'ların 10k altı bütçesinin F/P ürünü. Net tavsiyemdir.
Rekabet edecek alternatif olmadığı için daha kötü modelleri sunmaya gerek yok. 👍

Hocam önerdiğiniz modelin ne bir incelemesi ne de bir kullanıcı yorumu var. Neye istinaden önerdiğinizi sorabilir miyim?

Hocam önerdiğiniz modelin ne bir incelemesi ne de bir kullanıcı yorumu var. Neye istinaden önerdiğinizi sorabilir miyim?

Tecrübe desem ikna olur musunuz?
MSI zaten IPS modellerinde genel olarak (hepsi demiyorum dikkat edin) başarılı modeller ortaya koyuyor. MAG serisi eskiden de monitörden anlayanların sevdiği bir seriydi. Ben Prime modellerinin MAG olduğunu düşünüyorum.
2021 yılından bir MAG. MSI Optix MAG274QRF-QD Review
Bu model 2024 yılında yine üretildi.

Revize modellerin referansını geçmişinden alıp önerebiliyoruz. Yine içinize sinmiyorsa alın diye kimse zaten dayatmıyor. 👍

Son düzenleme:
Dün @Saint Lucia 'nın önerileriyle ben ve forumdan bir kişi daha alttaki MSI monitörü aldık gelmesini bekliyoruz bakalım. Bende de 4070 var, ondan dolayı 2K'ya geçtim.

İyi günler monitör size ulaştı mı? Deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim

İyi günler, konu açtım bakabilirsin.

İyi günler, konu açtım bakabilirsin.

Monitörü satın aldım beklemedeyim umarım sorun yaşamam :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı