10-11.5 binlik telefon tavsiyesi

Bütçe
10000 11500

Aki_rA

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon bütcem en fazla bu kadar ola biliyor ne almamı önerirsiniz telefondan pek anlayan biri değilim kasmasın kamerası güzel olsun kafi.

Dostum bence Infinix Note 30 Special veya normal olarak deneyebilirsin: Special (BMW Edition)

64 MP kamerası gayet yeterli ve 8+8 =16 GB RAM 256 GB depolaması var ben kullanıyorum memnunum özellikle altın rengi güzel.

Dostum bence Infinix Note 30 Special veya normal olarak deneyebilirsin: Special (BMW Edition)

64 MP kamerası gayet yeterli ve 8+8 =16 GB RAM 256 GB depolaması var ben kullanıyorum memnunum özellikle turuncu rengi güzel.
Kullandığınız cihaz fiyat etiketi itibariyle Realme 9 Pro ile 9,5K altında M34 dışında lider fakat konu sahibinin bütçesi dahilinde S20 FE’nin SD 865 varyantı var, Note 30’da bulunan G99’dan %70 daha güçlü GPU’ya sahip, kamera konunda da sensörler ve konumlandırılan yardımcı sensörler gereği yine S20 FE’nin ezici bir üstünlüğü var. Amiral kompleksli bir cihaz ile low budget cihazı karşılaştırmanın lüzumu yok.

Kesinlikle Samsung Galaxy S20 FE. Fiyatının en iyi SoC'una ve arka kamera kurulumuna sahip. Aynı şekilde ekosistem, depolama biçimi ve kullanıcı dostuğuyla da yeterince dolu ve kabiliyetli. Segmentinin üstünde premium bir deneyim sunuyor. Samsung farkını yaşamak ve verdiğiniz paranın hakkını en yüksek seviyede almak için S20 FE sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Geri
Yukarı